صفحه اصلی استان‌ها

سرویس اخبار استانها به تمام رویدادها در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و... در 31 استان کشور با نگاهی دقیق می پردازد.

مهمترین اخبار

شیوع ویروس کرونا معادلات و نظم موجود در تعلیم و تربیت و آموزش را به هم زد به طوری که دیگر معلم و دانش‌آموزان محور اصلی تعلیم و تربیت نبوده و مدرسه از مبدا و مکان اصلی آموزش و پرورش خارج شده است که این مهم دغدغه اصلی والدین و خانواده‌ها شده چرا که فرزندان‌ به یکباره وارد دنیای آموزش از راه دور و فضای مجازی و گرداب شبکه‌های آسیب زای اجتماعی شدند.

مهدی بهرامی با اشاره به تاریخچه ذوب آهن اصفهان به تشریح اقدامات مختلف این شرکت در زمینه مسئولیت های اجتماعی پرداخت وگفت: اساس کار ذوب آهن اصفهان و تأسیس آن از ابتدا بر محور انجام مسولیت های اجتماعی بوده و این تعهد همچنان در ذات ذوب آهن اصفهان نهفته است.

تخریب بنای دستگاه قضا در بستر رود چالوس

مبارزه ‌با متجاوزان به اراضی ملی آغاز شد

پس از گذشت پنج روز، وعده رئیس دستگاه قضا عملی شد و بنای مربوط به قوه قضاییه در بستر رود چالوس، صبح امروز به عنوان نخستین مکان در منطقه، تخریب شد.

با رای اعتماد هیات وزیران؛

استاندار خراسان جنوبی انتخاب شد

هیات وزیران در جلسه امروز پس از بررسی سوابق و برنامه‌های «جواد قناعت»، به عنوان استاندار خراسان جنوبی به او رأی اعتماد داد.

فرمانده انتظامی استان زنجان اعلام کرد: باند کلاهبرداری از ۵۰ شهروند به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیارد ریال به بهانه فروش خودروهای خارجی زیر قیمت بازار منهدم شد.

شهمیرزاد در آخرین روز پاییز

عکاس: ابوالفضل خدادادی

شهمیرزادی که در آخرین روز پاییز هم زمستان بود...
شهمیرزاد (به گویش شهمیرزادی: شامرزا)شهری در بخش شمال استان سمنان ایران است. این شهر از نظر گردشگری، تاریخی و کشاورزی دارای اهمیت می‌باشد. ارتفاع مرکز شهمیرزاد از سطح دریا ۱۹۳۵ متر می‌باشد.
سرسبزی٬ وجود باغات و چشمه سارهای متعدد و آب و هوای مطبوع این شهر و واقع شدن در استان کویری سمنان باعث شده است این شهر به بهشت کویر شهرت پیدا کند و درپاییز و زمستان سرد ترین نقطه در استان سمنان است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اقبالیه عنوان کرد؛

۶ نفر گزینه نهایی شهرداری اقبالیه شدند+ویدیو

سخنگوی شورای اسلامی شهر اقبالیه در پایان جلسه چهارم بهمن ماه این شورا، فرایند رسیدن به نامزد نهایی شهرداری اقبالیه از میان هفده داوطلب را تشریح کرد و اسامی شش نفر نهایی تصدی این سِمت و زمان دقیق انتخاب شهردار را بیان کرد.

به دلیل بارش برف، سردی هوا و نیز لغزندگی سطح جاده‌ها، مدارس کلاردشت و مرزن آباد در تمامی دوره ها امروز /شنبه / ۲۵ دی ماه تعطیل است.

در دنیای مدرن و صنعتی امروز که بیش از نیمی از جامعه افراد سالمند میباشد ، جایگاه خالی رسانه از پرداختن به موضوعات مرتبط با سالمندان به خوبی حس میشود ، نبود برنامه های ویژه درجهت سرگرمی سالمندان و کمک به زندگی بهتر در دنیای صنعتی از جمله این کمبود ها میباشد .