صفحه اصلی استان‌ها

سرویس اخبار استانها به تمام رویدادها در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و... در 31 استان کشور با نگاهی دقیق می پردازد.

مدیر پانسیون مطالعاتی هوشمند از افتتاح اولین پانسیون مطالعاتی در ارومیه خبر داد و گفت: در پانسیون مطالعاتی دانش‌آموز در محیطی خیلی اختصاصی و تحت نظارت قرار دارد تا احساس راحتی و تمرکز بیشتری در مطالعه داشته باشد و همچنین با وجود افراد مشوق برای تحصیل و مشاوران آموزشی، انگیزه افراد نیز تقویت شده تا بهترین بازدهی در مطالعه را داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: در شرایط حساس کنونی رسانه‌ها نباید با تولید و انتشار اخبار غیرواقعی و نادرست آب به آسیاب دشمن بریزند.

مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان،چهارشنبه دوازدهم مردادماه با حضور در شرکت تارابگین با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان وضعیت پروژه های این شرکت قرار گرفت.


فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری ۳ سارق و کشف ۱۲ فقره سرقت منزل، کابل برق و محتویات داخل خودرو در ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

در جریان سفر رییس جمهوری به چهارمحال و بختیاری صورت گرفت؛

تقدیر از اقدامات بانک مسکن برای کمک به قشر آسیب‌پذیر

بانک مسکن طی اقداماتی جداگانه به میزبانی از مدیران اداره کل راه و شهرسازی اســتان؛ برپایی دو میز خدمت در اداره کل راه و شهرســازی و اداره کل اقتصاد و دارایی و همچنین دیدارهای جداگانه با مسوولان وزارت راه و شهرسازی و وزارت امور اقتصادی و دارایی پرداخت.

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از وجود ۱۶ هزار شهید ترور در کشور خبر داد و گفت: همچنین بیش از ۲۷۰‌ هزار ‌پرونده فرهنگی از شهدا به یادگار مانده که باید ترویج شود.

مسئول واحد فراهم‌آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اعضای یک بیمار مرگ مغزی ۵۱ ساله در این شهر موجب نجات و ادامه زندگی پنج بیمار نیازمند عضو پیوندی شد.

فرماده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین بیان کرد: امروز به جوانان می‌گوییم ما آماده‌ایم تا به شما حرفه و مهارت را بیاموزیم اما پیش از هر کاری باید فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه نهادینه شود که متأسفانه هنوز این فرهنگ در جامعه ایجاد نشده است.

مشاور دینی دبیرکل اتحادیه میهنی کردستان عراق:

محور همبستگی و اتحاد مسلمانان؛ جمهوری اسلامی ایران

مشاور دینی دبیر کل اتحادیه میهنی کردستان عراق گفت: جمهوری اسلامی ایران محور همبستگی و اتحاد بین مسلمانان است و پیشنهاد می شود که حکام کشورهای منطقه به محور مقاومت بپیوندند.

با حمایت بانک سامان صورت گرفت؛

تکمیل خانه‌های سی‌سخت

مدیر عامل موسسه خیریه نیکان ماموت از تکمیل 60 واحد مسکونی در روستاهای سی‌سخت مرکز شهرستان دنا از توابع استان کهگیلویه و بویر احمد با حمایت و اسپانسری بانک سامان خبر داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان از صادرات بیش از ۵۷ میلیون دلار محصولات از طریق گمرک استان گلستان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به برداشت ۲۰ هزار هکتار از اراضی شالیزار استان گفت: باران روزهای اخیر خسارتی نداشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: 11 ورزشکارِ ملی‌پوش و مربی تیم‌های ملی از استان مرکزی به پنجمین دوره رقابت‌های همبستگی کشورهای اسلامی که در شهر قونیه ترکیه برگزار می‌شود اعزام خواهند شد.