هرمزگان

مهمترین اخبار

مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: به دلیل شرایط نامساعد جوی و تلاطم دریایی رفت‌وآمد شناورهای تفریحی، مسافری و لندینگ کرافت‌های حامل خودرو و سرنشین به کیش ممنوع شد.
زمین لرزه ای بهخ بزرگی ۳.۶ ریشتر جزیره هرمز در استان هرمزگان را لرزاند.
کیش به‌عنوان پرگردشگرترین جزیره ایران، هتل‌های مجلل ۵ ستاره با امکاناتی بی‌نظیری دارد که در این محتوا به معرفی بعضی از آن ها می پردازیم.
مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری از تلاش ها و فعالیت های زکریا نوری، همیار ژئوپارک جهانی قشم و راهنمای زمین گردشگری تجلیل شد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: امروز پنجشنبه، ۲۶ بهمن‌ماه با بهره‌برداری از بندر بوموسی با حضور وزیر راه و شهرسازی، این جزیره میزبان گردشگران می‌شود.
رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان از شناسایی و کشف یک انبار بزرگ احتکار کالاهای اساسی و مواد خوراکی به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در بندرعباس خبر داد.
سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به هرمزگان با بیان این که دور نخست سفرهای استانی، به برطرف کردن ضرورت‌های استان اختصاص یافت افزود: ۱۰۵ هزار میلیارد تومان برای اتمام نیمه‌تمام‌ها در هرمزگان اختصاص یافته است.
بهرام عین الهی گفت: بیمارستان کودکان بندرعباس و طرح توسعه بیمارستان فارابی بستک برای افتتاح در سفر رییس جمهور به هرمزگان آماده هستند..