عمومی

پرسون با نگاهی تحلیلی به تمام مسائل حوزه عموم جامعه می پردازد.

مهمترین اخبار

یکی از اهداف بزرگ دشمنان ایران و انقلاب اسلامی این است که مردم را دچار ابهام نگه دارند و افکار و موضوعاتی که به اذهان مردم برمی‌گردد، رها شوند. اگر جوانان یک حرکت تبیین و یک جهاد تبیین داشته باشند می‌توانند خنثی کننده این توطئه دشمن و حرکت دشمن باشند.
مواظب کلماتی که به کار می‌بریم باشیم. همه ما مثل هم نیستیم. ممکن است جمله‌ای از زبان‌مان خارج شود که در آن منظور خاصی نباشد اما زمینه ساز رنجش برخی شود.
هر شهروند در جامعه یک مسئول است و مسئولیت اجتماعی دارد واین مسئولیت به عنوان چارچوبی اخلاقی در سازمان، در خانواده و درجامعه شناخته می‌شود و مشارکت در امور اجتماعی نمونه بارز وظیفه شناسی و احساس تعلق به جامعه و وظیفه در مقابل خود و جامعه و در نهایت انتفاع جامعه است.
موفقیت را فقط یک بعدی تعریف نکنیم. اگر بچه ما در ریاضی ضعیف است، ایرادی ندارد. شاید او نویسنده بزرگ جهانی باشد. مگر نویسندگان، ریاضیات خوبی داشته‌اند؟
جامعه‌ی ایران با ابهام‌پذیری بالا بهشت لازف‌زن‌هاست؛ کسانی که هر روز یک ادّعای جدید دارند و یک وعده‌ی اجراناشدنی می‌دهند.
یکی از مراکزی که در دوران کرونا مدت زمان طولانی در تعطیلات به سر می برد باغ وحش ارم بوده است، بزرگترین، مجهز ترین و قدیمی ترین باغ وحش حیوانات در کشورمان که این روزها با برداشته شدن محدودیت های کرونایی پذیرای صدها نفر از مراجعه کنندگان است، اما کم بودن حیوانات، خدمات دهی اندک و افزایش قیمت بلیط موجی از نارضایتی را برای گردشگران به وجود آورده است.
از آنجایی که روابط عمومی به طور مداوم در حال پیشرفت است، به روز بودن در مورد آخرین موضوعات، فناوری‌ها و روندهای صنعت روابط عمومی به شدت مورد توجه بوده و انتظار می رود که متخصصان روابط عمومی مدرن مسئولیت‌های بیشتری را نسبت به سال‌های گذشته بر عهده بگیرد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل از آزادی ۱۸ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان اردبیل با کمک علی دایی و جمعی از خیرین خبر داد.
حضور دائمی برخی مدیران در عرصه مدیریت کلان کشور همیشه با نقدهایی رو به رو بوده است اما واقعیت این است که برخی مدیران مثل بهای نفت و گاز هستند و باید در هر دولتی مورد استفاده قرار بگیرند چرا که هیچکس از نظر تخصص و تجربه کاری نمی‌تواند جایگزین مناسبی برای آن‌ها باشد.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با بیان اینکه نرخ مرگ و میر در میان واکسن نزده ها بیشتر است از مردم درخواست کرد تا نسبت به تزریق واکسن کرونا اهتمام داشته باشند.
استاندار ایلام در نشست ویژه استان در مهران اظهار داشت: مرز مهران همچنان بسته است و تمام تمهیدات و برنامه ریزی‌های لازم در مرز مهران برای بازگشت زوار اندیشیده شده و همه زائرانی که در مرز و شهر مهران حضور دارند به استان خود عودت داده می‌شوند.
مواد مذاب آتشفشان‌ها بر اثر تغییر دما و سردی، تبدیل به سنگ‌های آذرین می‌شوند. سنگ‌هایی که هم نسبتی با ماهیت گذشته‌شان دارند و هم نسبتی با آنچه از هوا و دمای جدید دریافت کرده‌اند.
آوازه جهانی «قهرمان کوچک» ایران؛ علی لندی تیتر رسانه‌های جهان شد.
طبق اعلام سازمان اداری و استخدامی، با تغییر رنگ بندی مناطق در روزهای اخیر، حضور کارکنان در دستگاه ها طبق دستورالعمل قبلی و با تشخیص مسئولان مربوطه خواهد بود و تصمیم جدیدی در رابطه با تغییر شرایط دورکاری اتخاذ نشده است.
41 سال از جنگ تحمیلی می‌گذرد ولی خوب که بنگریم بسیاری از زخم‌های آن هنوز تازه است. اساسا ما نباید جنگ‌ها را فراموش کنیم نه از این بابت که تلخکامی خود را استمرار ببخشیم و به خاطر جراحت‌های عظیم آن همچنان زانوی غم در بغل بگیریم. به همان اندازه که دفاع از میهن درست و اصولی و منطقی و حتی مقدس است جنگ خسارت‌بار و مصیبت‌ساز و فراق‌آسا و گاهی دهشتناک است.