روانشناسی

روانشناسی مجله پرسون با رویکردی تخصصی به ارائه مطالبی آموزشی در زمینه سلامت روح و روان می پردازد.

اگر همسر لجباز و یک دنده ای دارید در این مطلب نکات کلیدی درباره چگونگی رفتار با همسر لجباز را مشاهده کنید.
گاهی انسان احساس یاس و ناامیدی دائمی دارد؛ این احساس ها نشانه ی افسردگی اساسی یا همان افسردگی ماژور است.

برخی افراد وقتی در جمع افراد ناشناخته قرار می گیرند یا درجلسه کاری و استخدامی حضور پیدا می‌کنند، دچار اضطراب می‌شوند که آن را اضطراب اجتماعی می گویند و با روش‌های دارویی قابل درمان است.
اگر به دنبال راهی برای جذب بیشتر همسرتان هستید، ابراز محبت با جملات زیبا و دلنشین در رابطه شما معجزه میکند و باعث صمیمیت در روابط شما میشود.
چه زمانی طلاق خوب است؟ در مواقعی که باید طلاق گرفت لازم است تمام جوانب را بسنجید. طلاق، واژه‌ای شاید ترسناک و شاید شیرین؛ شاید رهایی و شاید اسارتی تازه باشد.
افرادی که بسیار به پول و مادیات وابسته هستند باید بدانند مادی گرایی و پول دوستی بیش از حد می تواند مشکلات جدی در زندگی به وجود بیاورد.
اصولا همیشه از فواید ازدواج گفته ایم اما این بار می خواهیم با مزایای مجرد بودن آشنا شویم و بدانیم دوران مجردی چه خوبی هایی دارد؟
گاهی اوقات ممکن است دوستان و اطرافیان ما دچار استرس و اضطراب باشند، در این مواقع رفتار شما و جملاتی که به آن ها می گویید بسیار حائز اهمیت و تاثیر گذار است.
تابلوهای عکس و یا نقاشی یکی از اجزای مهم در جذابیت خانه و دکوراسیون هستند، شما با انتخاب یک تابلو مناسب روح و زیبایی خاصی به فضا می بخشید.
با دقت و به مدت چند ثانیه به این تصویر نگاه کنید و صادقانه بگویید که چند اسب را در نگاه اول دیده اید. پاسخ شما بخشی از شخصیتتان را فاش میکند.
کم حرفی مشکلی است که میتواند در روابط اجتماعی، عاطفی شما تاثیر گذار باشد از این رو افراد کم حرف خصوصیات اخلاقی خاصی دارند که دانستنش برای شما مفید است.