گیلان

عضو کمیسون داخلی مجلس شورای اسلامی ظرفیت جمهوری اسلامی گفت: دیپلماسی اقتصادی به حضور شروع به کار دولت جدید فعال تر شده و روابط اقتصادی ما با کشورهایی همچون تاجیکستان، قزاقستان، آذربایجان و ترکمنستان افزایش یافته است.

رئیس شورای شهر انزلی در نطق پیش از دستور عنوان کرد:

استفاده از توان قانونی مدیریت شهری برای حمایت از تیم ملوان

رئیس شورای شهر بندرانزلی گفت: امروز نگرانی های در خصوص تیم ملوان به وجودآمده که جزو حواشی قلمداد می کنم اما به صراحت به مدیریت شهری اجازه میدهیم در زمینه هایی که قانون منعی برای شهرداری به وجود نیاورده با تمام توان از تیم پرافتخار ملوان حمایت کند.
نائب رئیس شورای شهر رشت گفت: زیرساخت های خدمات الکترونیک باید به سویی برود که شهروندان بتوانند با دسترسی به یک سامانه از حقوق و مزایای دریافتی مدیران شهری مطلع شوند.
عضو شورای اسلامی شهر بندرانزلی در نطق پیش از دستور:

حتما باید متروپُل در انزلی رخ بدهد؟/ اضافه کاری برخی را جرات ندارید کاهش بدهید

عضو شورای اسلامی شهر بندرانزلی گفت: شهرداری طی سه ماه پایانی سال 1400 حدود 100 میلیارد تومان درآمد داشته است اما تاکنون برای من روشن نشده که این پول ها کجا هزینه شده و یا به چه اشخاصی پرداخت شده است.
رئیس شورای شهر انزلی در سی و نهمین جلسه علنی شورا:

خلاهای قانونی بسیاری از حقوقات شهرداری را ضایع کرده است

سی و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندر انزلی با حضور اعضای شورای شهر، شهردار و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک بندر انزلی در ساختمان شورای این شهر برگزار شد.
فرمانده هنگ مرزی آستارا:

مرزهای آستارا برای متجاوزین ناامن است

فرمانده هنگ مرزی آستارا گفت: تامین نظم و امنیت مرزی، کنترل و مراقبت از مرزهای کشور جزو وظایف نیروهای مرزبانی است که مقتدرانه در این منطقه مرزنشین کشور انجام می شود.
مسئول سازمان تربیت‌بدنی و ورزش سپاه استان:

لیگ والیبال بانوان در گیلان راه اندازی می شود

مسئول سازمان تربیت‌بدنی و ورزش سپاه استان گیلان گفت: در حوزه حمایت از تیم‌های ورزشی بانوان کم‌کاری بسیاری صورت گرفته و باید بپذیریم که تاکنون این حمایت‌ها بیشتر از تیم‌های ورزشی آقایان انجام شده است.
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس گفت: دولت باید با همه عوامل دخیل در ایجاد این مشکلات چه عوامل دولت پیشین که هنوز در دولت سیزدهم فعالیت می‌کنند و چه منسوبین جدید که در اصلاح اقتصادی به دولت اطلاعات نادرست دادند، برخورد شدید داشته باشد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان اعلام کرد: با اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور، پروژه مبارزه با گیاه مهاجم سنبل آبی در تالاب انزلی از هفته آینده آغاز می شود.

لیگ یک فوتبال کشور در ایستگاه پایانی:

مردم فوتبال دوست انزلی در انتظار جشن خیابانی

ملوان بندر انزلی پس از مسجل کردن صعود خود به لیگ برتر فوتبال، امروز در شهر انزلی تلاش می کنند تا با پیروزی در برابر حریف خود، قهرمانی لیگ دسته یک کشور را همراه با هواداران خود جشن بگیرند.