چهارمحال و بختیاری

مهمترین اخبار

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای حمایت از محققان جوان و رونق اشتغال در استان، شرکت‌های دانش بنیان بدون محدودیت از تسهیلات تبصره ۱۸ برخوردار می‌شوند.
شهردار شهرکرد گفت: سپاه پاسداران نه تنها در یک حوزه نظامی بلکه در حوزه‌های مختلف به موقع مشکلات را شناسایی و احصا و برای رفع آن‌ها ورود پیدا می‌کند.
نماینده مردم کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: همه دستگاه ها و همه امکانات برای خدمت رسانی به مردم گردهم آمده و خوشبختانه مشکلات یکی پس از دیگری در حال مرتفع شدن است.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: این نکته را تکذیب می‌کنیم زیرا که اولا این خودروها شامل یک نردبان ۴۲ متری و ۲ دستگاه خودروی آتش‌نشانی بود، دوماً اعتبار لازم نداشته و هدیه ریاست محترم جمهوری به مرکز استان بوده که حواله یک دستگاه ماشین آتش‌نشانی برای تخصیص گرفته شده و دیگری در دست اقدام است.
کرسی روش گرمایشی سنتی است که برای افراد بسیاری یادآور خاطرات خوش ایام قدیم است، روزگارانی که تمامی اعضای خانواده به دور از هیاهوی دنیا به دور گرمای لذت‌بخش کرسی در کنار یکدیگر جمع می‌شدند و ساعات خوشی را سپری می‌کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم در رابطه با بازی‌های زمستانی از جمله تیوپ سواری، به ضخامت یخ اعتماد نکنند چرا که ممکن است یخ بشکند و خطرات بسیاری به همراه داشته باشد.