سبک زندگی

بسته پیشنهادی سبک زندگی شما را با تمام زوایای خانه داری آشنا می کند.

برخی ها فکر می کنند نگهداری از کاکتوس در منزل بسیار سخت است در حالی که اگر نحوه مراقبت از این گل جذاب و خاص را بدانید به راحتی می توانید از آن بهترین مراقبت و نگهداری را داشته باشید. در مجله خبری پرسون با نحوه مراقبت از گل کاکتوس آشنا می شویم:
غذاهایی هستند که خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهند و ما از کنار آن به راحتی عبور می کنیم. سلامتی بسیار مهم و غذاهایی که برای حفظ سلامتی مهم هستند، بسیارند. در مجله خبری پرسون به این دسته از خوراکی ها و غذا ها پرداخته ایم که با هم از نظر می گذرانیم:
شکل گیری یک رابطه جنسی موفق نیاز به تکنیک ها و آموزش هایی دارد .در مجله خبری پرسون چگونگی یک رابطه جنسی موفق و راهکارهایی برای آن ارائه داده ایم که با هم می خوانیم
ماشین ظرفشویی از وسایل بسیار کاربردی و در منزل است که کار ظرف شستن را به خصوص برای خانواده‌های پرجمعیت یا پر رفت‌و‌آمد ساده می‌کند. این وسیله نیز همانند سایر وسایل برقی موجود در منزل باید به‌درستی مراقبت و استفاده شود تا عمر طولانی‌تری داشته و برای مدت طولانی‌تری کار کند.
در مواقعی که اندوه و غم ما را فرامی گیرد و ما به فکر فرو می رویم و از لحاظ ظاهری و باطنی به هم ریخته به نظر می رسیم بسیار پیش آمده است که خانواده و آشنایان از سر دلسوزی و علاقه به ما پیشنهاد مراجعه به یک روانشناس را می دهند. اما واقعا چه زمانی به یک روانشناس باید مراجعه کنیم؟ در مجله خبری پرسون به این موضوع مهم پرداخته ایم با هم می خوانیم
بسیار شنیده ایم یا برایمان پیش آمده که با خوردن غذا های سرد اصطلاح سردیم شده یا سردی کردن را به کار برده یا برده ایم، برای اینکه از این اتفاق که به سلامتی ما آسیب جدی می زند جلوگیری کنیم با ما در مجله خبری پرسون همراه باشید و مطلب ذیل را از نظر بگذرانید
در مجله خبری پرسون به راهکار هایی برای اینکه زیبا و آرام از خواب بیدار شوید،،پرداخته ایم. رعایت این دستورالعمل ها قطعا به شما برای اینکه زیبا از خواب بیدار شوید و نتیجه دلخواه خود را بگیرید، کمک خواهد کرد
بعضی وقت های پیش می آید که چشم شما شروع به پریدن می کند در مجله خبری پرسون به این موضوع پرداخته ایم که در ادامه با هم می خوانیم:
حرف زدن در خواب و ایده‌ی فاش شدن راز افراد دیگر در خواب ترسناک و البته هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.حرف زدن در خواب یا Somniloquy یکی از نمونه‌های خواب‌پریشی است که شامل راه رفتن در خواب و هراس شبانه هم می‌شود.
اگر استرس دارید یا مضطرب هستید، تمیز کردن محیط اطراف مانند مرتب کردن کشوها، شستن ظروف یا جارو کشیدن می‌تواند خلق‌وخوی شما را تقویت کرده و اضطراب شما را کاهش دهد.
بیماری فلج چند گانه یا ام اس (MS) یک مشکل مغزی و نخاعی است. این بیماری می تواند علائم مختلفی را برای بیمار ایجاد کند. در اکثر موارد، در ابتدا عوارض بیماری ام اس به تناوب ایجاد شده و بر طرف می شوند. با گذشت زمان، بعضی از این علائم ماندگار شده و می توانند ناتوانی فرد را به همراه داشته باشند. هر چند هیچ درمان مشخصی برای این بیماری وجود ندارد، داروها و درمان بیماری ms به روش های مختلف می توانند تعداد دفعات عود بیماری و علائم و ناتوانی های مربوط به آن را کاهش دهند.
شادی موضوع بسیار مهمی در زندگی است. افراد شاد همیشه در کارها موفق هستندو تصمیم های درستی هم در زندگی میگیرند. شادی و لبخند هدیه خداوند است. اینکه چگونه شاد باشیم و راهکار و مهارت های شاد زیستن چیست؟ را با هم در مجله خبری پرسون می خوانیم.با ما همراه باشید
بسیاری از مردم خصوصا کارمندان پشت میز نشین که عادت به نوشیدن چای دارند فکر میکنند برای اینکه مصرف قند خود را پایین بیاورند چای را با خرما یا توت خشک باید مصرف کنند. در مجله خبری پرسون به این موضوع مهم پرداخته ایم تا از این اشتباه رایج جلوگیری کنیم، با هم می خوانیم
وقت مسافرت که شما عازم سفرهای چند روزه هستید اما نمیدانید با گل و گیاهان‌تان چه کنید . قطعا لازم است قبل از این‌که از خانه بیرون بروید، اقدامات لازم برای نگهداری و آبیاری گیاهان‌تان را درنظربگیرید تا خدای نکرده موقع بازگشت از سفر با گلدان‌های عزیزتان که زحمت زیادی برایشان کشیده اید خشک‌ و پژمرده رو‌به‌رو نشوید.
خوردن آب به صورت ناشتا مزیت ها و خاصیت های فراوان زیادی دارد یکی از مهمترین رازهای اینکار زیبایی و سلامت بدن است. نوشیدن آب پیش از صرف صبحانه فواید بسیاری برای سلامت و پیشگیری از بیماری ها دارد.ما اغلب برای نوشیدن آب، بعد از غذا یا بعد از خوردن چیزی تند، عجله می کنیم. اما آیا می دانستید که دقیقا چه موقع باید آب بنوشید؟ پاسخ آن معده خالی است.
همیشه در خانه بین زوج ها این سوال مطرح است که خانه داری وظیفه زنان است یا مردان هم باید در کنار زنان در خانه داری کمک کنند؟در مجله خبری پرسون به این موضوع چالش بر انگیز پرداخته ایم تا برای همیشه پاسخی به این سوال داده شود.
بارداری علائم و نشانه های خاص خود را دارد در بسیاری از فیلم ها برای نشان دادن بارداری یک خانم معمولا به سراغ راحترین روش ممکن یعنی نشان دادن حالت تهوع همراه با استفراغ یا بدون استفراغ می رونددر حالی که بارداری علائم واضح ظاهری و باطنی دیگری هم دارد. با هم در مجله خبری پرسون به علائم حاملگی در روز های اول پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید
درد بسیار بزرگی را تحمل می کنیم وقتی استرس تمام وجودمان را در بر میگیرد و ریشه آن را نمی دانیم یا اگر هم ریشه آن را می دانیم روش مقابله با استرس را نمی دانیم استرس در واقع ما همه روزانه با آن سر و کار دارند اصلا در دنیای شلوغ امروزر مگر میشود کسی استرس نداشته باشد. ما در مجله پرسون برآن شده ایم تا شیوه ها مقابله با استرس ها روزانه را آموزش دهیم. با هم این راهکارها را میخوانیم.
مشکل اصلی و درد اصلی همین نشخوارهای ذهنی است که مهم بلد بودن برای رهایی یافتن از آن است. رهایی و نجات از نشخوار فکری روش دارد وگرنه صحبت کردن با خودتان کاملا طبیعی و سالم است. چه با صدای بلند باشد و چه در ذهن شما، خودگویی به افراد کمک می‌کند تا به طور ناخودآگاه احساسات خود را پردازش کنند، در مورد مشکلات فکر کنند و هنگام تصمیم گیری گزینه‌ها را بسنجند. اما ما در اینجا ما نکاتی را بررسی کرده ایم که چگونه صحبت با خودتان را تمام کنید!