سبک زندگی

بسته پیشنهادی سبک زندگی شما را با تمام زوایای خانه داری آشنا می کند.

شیشه شور بجز تمیز کردن شیشه کاربردهای دیگری دارد که اگر بدانید شگفت زده می شوید . ما در این مطلب کاربردهای شیشه پاک کن را برایتان بازگو میکنیم. با ما همراه باشید.

در چیدن اتاق و انتخاب وسیله‌های اتاق کودک دنبال چه هستیم؟ آیا صرف زیبایی و رنگ و وارنگ بودن آن کافی است؟ در گزارش زیر در این رابطه بخواند.
برای تزیین خانه به دنبال راه های ارزان و کوچک باشید. یکی از این راه ها تزیین با شمع است که در ادامه می خوانید.
برای جلوگیری از سیاه شدن موز از آبمیوه هایی مانند پرتقال یا لیموترش استفاده کنید زیرا این میوه ها اسیدی هستند و نمی گذارند که رنگ موز تغییر کند.
خانم هایی که هنگام شستن ظرف ها از پیش بند استفاده نمی کنند، لباس و شکم آن ها همیشه خیس می شود که این موضوع می تواند خطراتی برای زنان داشته باشد که در گزارش زیر می خوانید.
سرکه سیب بهترین و سالم‌ترین پاک کننده محیط خانه است که می‌تواند بهتر از هر مواد شوینده دیگری خانه شما را برق بیندازد.
انجیر یکی از میوه های خوشمزه است که می‌توانید مربای آن را هم تهیه کنید تا مدت طولانی‌تری از این میوه جذاب استفاده کنید.
از آلبالو‌های رسمی این فصل غافل نشوید و با درست کردن آلبالو خشک چند ماه آینده را از این میوه لذت ببرید.
برای تزیین خانه به دنبال راه های ارزان و کوچک باشید و می توانید با شمع خانه را تزیین کنید.
مدت‌هاست که دیگر میز ناهارخوری فقط یک کالای لوکس برای اتاق پذیرایی نیست. حالا دیگر خانه شما بزرگ باشد یا کوچک حتماً جایی برای میز ناهارخوری در آن پیدا می‌کنید! اصلا انگار آشپزخانه‌های امروزی بدون میز ناهارخوری تعریف نمی‌شوند.
این روزها نوسان و قطعی برق به یک مشکل جدی تبدیل شده که متاسفانه راه حل مطلوبی برای آن وجود ندارد. اما با کمک روش‌هایی می‌توانید از وسایل الکترونیکی در برابر نوسان و قطعی برق محافظت کنید.
ست کردن رنگ فرش با مبل از جمله مرسوم‌ترین راه‌های چیدمان خانه است. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند رنگ فرش را با رنگ مبل‌های خود ست کنند که کار عاقلانه‌ای به نظر می‌رسد.
برای داشتن دکوراسیون منزل زیبا و چشمگیر راهکارهای متفاوتی وجود دارد. ما در نظر داریم در این مطلب به نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری بپردازیم.
جوش شیرین یکی از موادی است که پاک کنندگی فوق العاده ای دارد ولی تمیز کردن با جوش شیرین نکاتی دارد و باید بدانید که بعضی از چیزها را نباید با جوش شیرین تمیز کنید.
حتما اولین کاری که با شیر خراب و ترشیده انجام میدهید، دور ریختن آن است غافل از اینکه خانم های خانه دار حرفه ای از این شیر به شکلی مفید استفاده می کنند.

آشپزخانه پرسون؛

طرز تهیه ترشک آلبالو

همان‌طور که می‌دانیم ترشک مزه ملس داشته و در آن هم شکر و هم نمک وجود دارد. خیلی از افراد به خصوص کودکان و جوانان طرفدار این خوراکی خوشمزه هستند. در این مطلب با طرز تهیه ترشک آلبالو آشنا می‌شویم.
آشپزخانه پرسون؛

دسر سیب به شکل گل رز

در این مطلب با دسر سیب به شکل گل رز آشنا خواهید شد. با ما در پرسون همراه باشید.