سبک زندگی

بسته پیشنهادی سبک زندگی شما را با تمام زوایای خانه داری آشنا می کند.

آشپزخانه قلب خانه است بنابراین دکوراسیون صحیح و انتخاب لوازم مناسب اهمیت زیادی دارد، برای داشتن آشپزخانه ای زیبا باید نکاتی را در چیدمان رعایت کنید.
کاکتوس‌ها برای نگهداری در خانه بسیار محبوب هستند اما باید از اصول فنگ شویی قرار دادن کاکتوس در مکان مناسب در خانه اطلاع پیدا کنید تا انرژی مثبت را جذب کنید.
بچه‌هایی که خواب کافی ندارند، فاقد انرژی و تمرکز برای بازی در بیرون و انجام تکالیف مدرسه هستند. به احتمال زیاد آنها جلوی تلویزیون می‌نشینند و کالری کمی می‌سوزانند و ذهن خود و بدن خود را به چالش نمی‌کشند.
رژلب به دلیل تنوع رنگ جزء محبوب ترین لوازم آرایش به شمار می آید. خانم ها میتوانند با پیروی از اصول انتخاب رژ، بهترین رنگ رژ لب را برای هر مراسم انتخاب کنند.
استفاده از طلا برای مردان حرام است و مضراتی را به همراه دارد، همچنین مراجع تقلید هم نظرات متفاوتی در رابطه با استفاده از طلا برای مردان دارند.
چاقی مفرط موجب بروز بیماری‌هایی از جمله تنگی نفس به سبب پر بودن رگ‌ها،‌ سکته مغزی، افزایش احتمال سقط، بروز اسهال، عقیم شدن یا ناباروری و … می‌شود.
روش‌های کاشت زعفران مختلف بوده و انواع متفاوتی دارد، که یکی از آن ها کاشت زعفران در گلدان است. بسیاری از افراد هستند که شرایط کشت در مزرعه یا زمین‌هایی با متراژ بالا را ندارند ولی علاقه بسیار زیادی به کشت زعفران دارند، که در اینجا راه حل کاشت زعفران در گلدان برای آن ها جوابگو است.
تابلوهای عکس و یا نقاشی یکی از اجزای مهم در جذابیت خانه و دکوراسیون هستند، شما با انتخاب یک تابلو مناسب روح و زیبایی خاصی به فضا می بخشید.
انتخاب بهترین مدل تاج سر برای جشن تولد دخترانه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دختر خانم‌ها پیش از تولد است؛ چراکه امروزه موهای باز با یک تاج زیبا، جذابیت بیشتری نسبت به شینیون موی سر ایجاد می‌کند.
همه انسان ها در زندگی گاهی احساس غمگین بودن و خستگی می کنند، اما اگر احساس شما به طور مداوم منفی باشد باید از تکنیک های تخلیه انرژی منفی کمک بگیرید.
برخی افراد برای برآمده تر نشان دادن لبهایشان دست به کارهای خطرناکی همچون تزریق ژل و پروتز می زنند.
غیر از اسفنج و فیلتر هوا اقلام دیگری در خانه هستند که باید آنها را به صورت منظم و دوره‌ای جایگزین کنید.