مهمترین اخبار

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت در گفتگو با پرسون؛

دستگیری سارق هنگام شکستن قفل موتورسیکلت

دستگیری راهزنان ترمینال جنوب؛

قانون نمی تواند مقابل من بایستد

راهزنان و باج گیرانی که از شهرهای اطراف به تهران آمده بودند در حوالی ترمینال جنوب دستگیر شدند.

در سردشت اتفاق افتاد؛

قتل حیثیتی 2 زن مطلقه

یک زن ۴۲ ساله سردشتی به نام وفا توسط برادرش در ۲۷ آذر ماه به قتل رسیده است.

«پرسون» در گفتگو با کارشناس حقوقی، احکام جایگزین حبس را بررسی کرد؛

بعضی از قضات فقط راه زندان را نشان می دهند!

تورم در جمعیت زندانیان، سوءتغذیه، نبود مراقبت‌های پزشکی لازم، شیوع بیماری‌های واگیر و عفونی، بالا رفتن هزینه‌های دولت و عدم کارایی مجازات حبس در تربیت و تأدیب افراد نشان می‌دهد که رفتن به سوی احکام جایگزین حبس می‌تواند یکی از راه‌های مؤثر در کاهش جمعیت کیفری باشد.
بد رفتاری با سربازانگار این روزها دارد کم‌کم عادی می‌شود؛ تازه یک ماه است از بدرفتاری قاضی با سرباز بابلی می گذرد که خبر نواختن سیلی بر گوش سرباز راهور صدرنشین اخبار شده؛ اگرصحت این خبر هم تایید شود یک سوال پیش می‌آید؛آیا این پرونده هم با یک عذرخواهی تمام می‌شود؟
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق زورگیر و کشف 16 فقره سرقت با همکاری کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران خبر داد.

سرهنگ جلیلیان در گفتگو با پرسون؛

دستگیری راننده خودرو با انواع تجهیزات پلیسی

سرهنگ جلیلیان در رابطه با دستگیری راننده خودرو پراید، گفت: در بازرسی از راننده، یک دستگاه شوکر وچند کارت بانکی و از زیر صندلی راننده  یک عدد تابلوی ایست دستی و باطوم مربوط به تجهیزات پلیسی و چاقوی سلاخی کشف و ضبط گردید.

علت حادثه اعلام نشد؛

باز هم یک تصادف مرگبار دیگر

تصادف رانندگی دیگری در حوزه شهرستان فسا رخ داد که یک کشته برجا گذاشت و اورژانس این شهرستان خبر آن را به رسانه ها داد ولی دلیل این حادثه را این تشکیلات همانند موارد پیشین اعلام نکرد؛ شاید این عدم اعلام معقول باشد و در حیطه وظایفش نباشد.