مهمترین اخبار

روح الله عبدالهی خبر داد:

برگزاری محفل قرآنی آنلاین «یلدای صبر»

در بیانیه جمعی از اساتید حوزه‌های علمیه و مبلغان سراسر کشور عنوان شد:

انتقاد از ولنگاری فرهنگی و تورم افسارگسیخته و طاقت‌فرسا

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت خبر داد؛

واریز مازاد هزینه حج ۹۸ به حساب زائران

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران:

ارائه‌ خدمت موثر و تخصصی، نیازمند دقت و توجه است

مدیرکل تبلیغات استان تهران تشریح کرد؛

فعالیت‌های جهادی برای مقابله با موج سوم کرونا

حجت‌الاسلام سهرابی با اشاره به فعالیت های جهادی در موج سوم کرونا، گفت: در استان تهران در ۱۰ بیمارستان به‌طور قطعی و کامل نیروهای جهادی در حال خدمت هستند و در بعضی از مراکز درمانی که پروتکل‌های سخت‌گیرانه‌تری دارند در حال رایزنی برای ورود هستیم.
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: اربعین حسینی سالهاست دیگر فقط یک مراسم آئینی نیست بلکه به یک جریان عظیم تاریخی تبدیل شده که بزرگترین تجمع جهان را در طول تاریخ بشریت رقم زده است.
در آستانه اربعین حسینی، کمپین #به_تو_از_دور_سلام، در فضای مجازی به راه افتاده است. در این کمپین، از همه خانواده‌ها دعوت شده تا در روز اربعین، ساعت ۱۰ صبح، با حضور روی پشت بام‌ها و ایوان منازل، زیارت اربعین را بخوانند.
ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: با توجه به شرایط موجود شیوع بیماری کرونا و رایزنی‌های قبلی با مسئولان عراقی، امکان عزیمت موکب‌های اربعین برای ارائه خدمات به کشور عراق وجود نداشته و این امر کاملاً منتفی است.
یک عضو کمیسیون فرهنکی مجلس ضمن مردمی خواندن مراسم اربعین حسینی(ع)تاکید کرد: وقتی مرز عراق بسته می شود باید برای همه بسته باشد، اینکه سخنرانان خاص یا مداحان خاص اعزام شوند و در این خصوص تبعیض قائل شوند، صحیح نیست.
رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: موکب داران و مردم به شایعات و فراخوان های اربعین توجه نکرده به سمت مرزهای عراق حرکت نکنند. موضع رسمی عراق عدم پذیرش زائر از خارج از این کشور است.
ستاد مرکزی اربعین حسینی اعلام کرد: انجام هرگونه برنامه و اقدامات جایگزین جهت موکب های اربعین صرفاً درچارچوب مصوبات و تصمیمات ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) و از طریق ستاد بازسازی عتبات عالیات (کمیته مشارکتهای مردمی، اسکان و تغذیه اربعین) صورت می پذیرد.
حرم امامین عسکریین (ع) چند بار توسط تروریست‌ها تخریب شد که در نخستین بار این حرم ۲۳ محرم ۱۴۲۷ با هدف ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی توسط تکفیری‌ها تخریب شد. با این وجود شیعه و سنی برای بازسازی این حرم دست به کار شدند.
مسابقات قرآن کشوری و بین‌المللی با هماهنگی شبکه قرآن و معارف سیما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.