اصفهان

مهمترین اخبار

مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد از آغاز عملیات مرمت تکیه تاریخی میرفندرکسی توسط سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان خبر داد.
ناتوانی یادگیری یا اختلال در یادگیری، یکی از مشکلات دانش‌آموزان ابتدایی است که منجر به افت تحصیلی، ایجاد نقص‌های جدی در توانایی کلامی، نوشتاری و محاسباتی کودکان می‌شود و از آن‌جایی که این کودکان شکننده هستند، آموزش‌وپرورش باید از این افراد پشتیبانی کند تا این معضل رفع شود.
نایب رییس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ایران گفت: آمریکا و جمهوری اسلامی ایران همواره تبادل پیام با یکدیگر را داشته‌اند و به طرف آمریکایی گفته‌ایم اگر نظر طرف ایرانی تامین شود، حتما مذاکرات به نتیجه خواهد رسید.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری فردی که با ترفند تماس در بستر شبکه اجتماعی واتس آپ و اعلام برنده شدن در قرعه کشی مسابقات رادیویی و تلویزیونی 2 و نیم میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
در بزرگترین اجلاس استراتژی های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت های ایران، نشان برترین انتخاب ملی در صنعت نفت به هلدینگ پترو و پالایش اصفهان به مدیریت جناب آقای دکتر قدیری اهدا شد.
اصفهان روز گذشته خانه تاریخی حاجی شکری که در محدوده خیابان طالقانی و کوی محله نو، بین دوخانه‌ تاریخی «حاج محمدحسین مصورالملکی» و «اکبر طوسی زاده» قرار داشت با اقدام مالک آن به‌طور کامل تخریب شد.

استاد مهدی شمسعلی، هنرمند زری بافی به دلیل شکستگی پا در بخش جراحی بیمارستان امین اصفهان بستری است و در شرایط جسمی خوبی قرار ندارد. طبق اخبار رسیده از طرف فرزند استاد، او تا ساعتی دیگر جراحی سختی خواهد داشت و پزشکان احتمال سلامت او را ۵۰ درصد اعلام کرده‌اند.