تحقیقات جدید نشان می‌دهد که مبتلایان به بیماری "مولتیپل اسکلروزیس"(ام‌اس) که تحت درمان ضد "CD۲۰ "هستند در پاسخ به واکسن‌های مبتنی بر "آران‌ای پیامرسان"(mRNA) به رغم خاموش بودن پاسخ آنتی‌بادی می‌توانند پاسخ قوی سلول تی(T) ایجاد کنند.

علم پزشکی

روایتی جذاب از یک عشق ممنوعه را در «شیطان هرگز نمی‌خوابد» بخوانید.
پرل باک یکی از نویسنده‌های مطرح آمریکایی است که به عنوان اولین زن آمریکایی توانسته جایزه نوبل ادبیات را از آن خود کند.

کتاب و ادبیات

با توجه به اینکه بانک‌ها موظف هستند تا آذرماه سال جاری کمک ودیعه مسکن را به متقاضیان این وام پرداخت کنند، در این بین مردم برای دریافت این تسهیلات با چالش‌ و مشکلاتی مواجه می‌شوند که دریافت آن را برایشان غیر ممکن و حمایتی بودن تصویب این وام را برای مستاجران نقض می‌کند.

راه و شهرسازی

مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری هیچ نظارت میدانی بر عملکرد ایرلاین‌ها در خصوص فروش بلیت به زائران اربعین ندارند و اظهاراتشان در سطح رسمی، بر مبنای وعده‌هایی است که ایرلاین‌ها در جلسات مطرح می‌کنند.

راه و شهرسازی

سفیر کشورمان در ارمنستان با اشاره به دریافت عوارض مضاعف از کامیون‌داران ایرانی در ارمنستان گفت: این موضوع مورد انتظار طرف‌های ایرانی نبوده و مشکلاتی را ایجاد کرده و سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در حال پیگیری این مسئله است تا بتواند آن را حل کند.

سیاست خارجی

​بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و برخی استان‌های کشور از میان داوطلبان مرد و زن برای تصدی سمت‌های بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، کارمند فنی - مهندسی و نگهبان از طریق آزمون کتبی و مصاحبه و بر اساس ضوابط و آیین‌نامه استخدامی مربوطه استخدام می‌کند.

بانک و بیمه