مهمترین اخبار

۶۱ طرح مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی در استان‌های هرمزگان، گیلان، بوشهر، قم، ‌ آذربایجان شرقی و مرکزی به ارزش ۹۲۰۰ میلیارد تومان به‌شکل ویدیوکنفرانسی از سوی رییس جمهوری در چهل و یکمین هفته از افتتاح‌ طرح‌های ملی به بهره برداری رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل

وضعیت شیوع کرونا در اردبیل آبی است

تعداد بستری افراد بدحال مبتلا به کرونا در استان اردبیل رو به کاهش است و وضعیت شیوع کرونا در اردبیل آبی است

رییس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان:

هوای اصفهان رو به سردی می رود

رییس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: هوای اصفهان رو به سردی می رود و بین یک تا دو درجه سانتیگراد سردتر میشود.

معاون دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست کشور:

غیر قانونی بودن هر گونه استحصال در دریا و خوریات

معاون دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اعلام اینکه هر گونه استحصال در دریا و خوریات ممنوع و غیرقانونی است، افزود: حفاظت از سواحل و خوریات و تالاب‌ها باید با تمام توان صورت گیرد.

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، چهارمحال و بختیاری:

واگذاری حق بهره‌برداری از قلعه تاریخی چالشتر لغو شد

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: واگذاری حق بهره‌برداری از قلعه تاریخی چالشتر در استان چهارمحال و بختیاری لغو شد.

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی با تایید مصرف مازوت در برخی از واحدهای تولیدی این استان، گفت: با توجه به افزایش میزان مصرف گاز خانگی در ایام سرد سال این واحدها به ناچاراز این سوخت استفاده می‌کنند.

ادامه گفت‌وگو با پژوهشگر فلسفه در کافه اندیشه پرسون؛

حقیقت مطلقی وجود ندارد، همه چیز تفسیر است

«هیچ حقیقتی در کار نیست، هر آنچه وجود دارد تفسیر است.» این رهیافت ما را به این نتیجه می‌رساند که دسترسی به معنا، یا حقیقت یا فهمی از پیش گذارده شده در متن، أمری غیرممکن است. بنابر این، هر مواجه‌ای با متن مستلزم تفسیر است. همین نگرش که توسط فردریش نیچه مطرح شد، هرمنوتیک را به یک فضای فکری- فلسفی عاری از حقیقت مطلق سوق داد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین عنوان کرد؛

خدمت رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت

سرهنگ مهدی صادق پور اقدامات شاخص سال ١٣٩٩ سازمان بسیج سازندگی استان قزوین را در گفت و گویی با  خبرنگار پرسون در قزوین برشمرد.

به همت پژوهشگر قروه ای؛

2 کتاب در حوزه مدیریت شهری منتشر شد

دو مجموعه کتاب در حوزه مدیریت شهری اثری از پژوهشگر شهرستان قروه، توسط مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری تهران انتشار یافت.

فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد:

متلاشی شدن یک باند سرقت مسلحانه در بم

فرمانده انتظامی استان کرمان از متلاشی شدن اعضای یک باند سرقت مسلحانه که باعث ایجاد رعب و وحشت مردم شهرستان بم شده بودند در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.