روانشناسی

روانشناسی مجله پرسون با رویکردی تخصصی به ارائه مطالبی آموزشی در زمینه سلامت روح و روان می پردازد.

بیش از نیمی از افراد حداقل یکبار در زندگی خود دست به خودارضایی زده اند به همین علت بهتر است واقعیت های بیشتری راجع به آن بدانید.
بدن هر فردی هنگام اضطراب و عصبانیت واکنش هایی از خود نشان می دهد. در برخی افراد این واکنش گریه می باشد اما آیا می دانید علت گریه هنگام عصبانیت چیست؟
محققان دریافتند افکار مرتبط با استرس و پاسخ های فیزیولوژیکی در نوجوانان را می توان با استفاده از یک جلسه آموزش آنلاین ۳۰ دقیقه ای کاهش داد. این یافته‌ ها یک درمان کوتاه و کم‌ هزینه را برای استرس نوجوانان پیشنهاد می ‌کند.
برخی افراد از اتفاقات کوچک و بزرگی که اطرافشان می افتد کینه به دل میگیرند و ناراحت می شوند، برای برقراری ارتباط با این افراد باید خصوصیات اخلاقیشان را بشناسید.
داشتن زندگی عالی و موفق یک رویای دست نیافتنی نیست بلکه بسیار ساده است، در این قسمت قصد داریم رمز و راز موفقیت در زندگی را ارائه دهیم.
ازدواج مسئله پیچیده ای نیست اما رفتار طرفین در زندگی مشترک بسیار تایین کننده و حیاطی است از این رو بهتر است نکاتی را بدانید و رعایت کنید.
اغلب افراد خواهان این هستند که میان همه محبوب و دوست داشتنی باشند، برای تبدیل شدن به یک فرد محبوب و دوست داشتنی راه های مناسبی وجود دارد.