مهمترین اخبار

در آستانه اولین سالگرد شهادت سردار دل ها و تکریم جایگاه شهید سرلشگرحاج قاسم سلیمانی، موسسه فرهنگی هنری وصف صبا اقدام به تولید آثاری در سه بخش مستند، فتوکلیپ، نماهنگ و مدیحه سرایی کرده است.
مدیرکل هنرهای تجسمی معتقد است امروز شهید سلیمانی را خیلی از مردم جهان می‌شناسند و باید از او به عنوان شخصی که توانست در برابر زیاده‌خواهی داعش بایستد، در قالب‌های مختلف هنری یاد کنیم.

صدور ۱۳۸ مجوز موسیقی؛

آلبوم «حامد بهداد» در راه است

دفتر موسیقی معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته پایانی آذرماه مجوز ۱۲۷تک آهنگ و ۱۱ آلبوم موسیقی را صادر کرد.
وکیل محمدرضا شجریان گفت: با بعضی از اعضای خانواده استاد شجریان که صحبت کردم، به شدت از این نوع رفتار دلخور و ناراحت هستند که چرا با وجود اینکه استاد در قید حیات نیست اما کماکان این رفتار ناشایست و نسبت‌های نادرست را به استاد می دهند.
مسئولان به ابعاد سنگِ آرامگاه استاد آواز ایران ایراد گرفته و خواستار کوچک شدن طول آن شده‌اند. به همین دلیل، مزارِ محمدرضا شجریان در باغ آرامگاه فردوسی، هنوز بدون نام و نشان مانده است.

هیات مدیره خانه موسیقی در پی مخدوش کردن تابلوی خیابان شجریان

قوه قضائیه رسیدگی کند

هیات مدیره خانه موسیقی مخدوش کردن تابلوی خیابان محمدرضا شجریان را محکوم کرده و خواستار رسیدگی فوری قوه قضائیه به این اقدام مجرمانه شدند.

در آستانه انتشار قسمت نخست «ملکه گدایان» منتشر شد؛

«علاج» با صدای روزبه بمانی

«علاج» به عنوان تازه ترین اثر موسیقایی روزبه بمانی در آستانه انتشار قسمت نخست «ملکه گدایان»، آهنگ تیتراژ انتهایی سریال در دسترس مخاطبان قرار گرفت.