قزوین

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت:خوشبختانه این حادثه مصدوم بدحال نداشت و اقدامات درمانی توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی برای ۱۵ مصدوم که دچار تروما (ضربه) شده بودند، انجام شد.
مسئول کمیته بانوان انجمن خوشنویسان ایران گفت: حال اقتصاد هنر خوشنویسی در کشور ما خوب نیست و تاکنون نیز کار جدی برای تحول در اقتصاد هنر خوشنویسی و سایر هنرهای تجسمی صورت نگرفته است.
همزمان با ایام ولادت بانوی دو عالم و هفته گرامیداشت مقام زن، فرماندار قزوین در نشستی صمیمی با اصحاب رسانه استان قزوین ، خلاصه ای  از عملکرد ۹ ماه همراهی با مردم در کسوت فرمانداری قزوین را به اطلاع اهالی رسانه و مطبوعات رساند .
رابط رویداد اتم در قزوین:

برگزاری رویداد «اتم» در قزوین

رابط رویداد اتم در استان قزوین گفت: این رویداد قرار است به صورت یک روزه با همکاری معاونت ورزش و جوانان و ستاد اجرای فرمان امام در استان قزوین برگزار شود.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین گفت: ساعات کار دستگاه های اجرایی و بانک های استان بدلیل صرفه جویی در مصرف انرژی تا اطلاع بعدی تغییر یافت. همچنین روزهای پنجشنبه نیز دستگاه های اجرایی و بانک ها به جز دستگاه های خدمات رسان تعطیل هستند.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: از چهارشنبه تا روز جمعه، برای برخی ساعات بارش برف و باران، گاهی وزش باد و برای مناطق کوهستانی و سردسیر نیز بارش برف با احتمال کولاک و پدیده مه پیش‌بینی می‌شود.
فرماده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین بیان کرد: امروز به جوانان می‌گوییم ما آماده‌ایم تا به شما حرفه و مهارت را بیاموزیم اما پیش از هر کاری باید فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه نهادینه شود که متأسفانه هنوز این فرهنگ در جامعه ایجاد نشده است.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین؛

بسیج، شجره طیبه نظام و عرصه دار خدمت بی منت است

سرهنگ اصلی بیگی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج شهید حدادی معلم کلایه گفت: بسیج، شجره طیبه نظام و عرصه دار خدمت بی منت است.
فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای 4 نفره باند زورگیران مامورنما که در شهرستان البرز اقدام به زورگیری از یک شهروند کرده بودند خبر داد.
‍ ‍ با ریاست فرماندارشهرستان آبیک؛

جلسه ساماندهی شهرک فردوس برگزار شد

با ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور سلطانشاهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، شهردار و رئیس شورای شهر و مدیران دستگاه‌های خدمات رسان، جلسه ساماندهی شهرک کم برخوردار فردوس در فرمانداری برگزار شد.