قزوین

مهمترین اخبار

فرمانده پایگاه هوا نیروز شهید امینی آبیک قزوین خبر داد:

پرواز نجات بخش فرشته آهنین بال هوا نیروز

فرمانده پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک از ماموریت‌های موفق ابن سازمان در امداد و نجات خبر داد.
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار جمعی از مدیران نمایندگی آستان قدس رضوی در قزوین اظهار کرد: وقتی امام حسین(ع) کشتی نجات و چراغ هدایت است، هیچ چیزی مانع از تبیین نهضت حسینی(ع) نمی‌شود و الحمدالله در این شرایط نیز با ابتکار و در نظر گرفتن شرایط این روند در حال انجام است.
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: در راستای اجرای سیاست های دستگاه قضایی در زمینه حبس زدایی و دستورالعمل ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری زندان و اینکه توسل به عدالت کیفری، باید منصفانه و مبتنی بر اصل کارآمدی باشد و در راستای اصل فردی کردن مجازات، مجازات های جایگزین حبس طی سالجاری در دادگستری استان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.
امام جمعه قزوین:

زیرساخت ها باید تقویت شوند

آیت الله عابدینی امام جمعه قزوین در خطبه‌های امروز، با اشاره به سیل در الموت و آوج تاکید کرد: زیرساخت‌ها نباید به گونه‌ای باشد که شهر‌ها و روستا‌ها به شدت دچار خسارت شوند.
رئیس پلیس فتا استان قزوین از کشف پرونده کلاهبرداری که با استفاده از نرم افزار رسید ساز جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروند قزوینی کرده بود، توسط کارشناسان پلیس فتا استان خبر داد.
رئیس کل دادگستری استان قزوین از مناطق سیل زده آبگرم، آوج و خانواده هایی که خسارات جانی و مالی به آنها وارد شده بود دیدار کرد و در این دیدار به نکاتی اشاره کرد.