رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان گیلان در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی ایثار بر لزوم توجه ویژه به زیرساخت‌های ورزشی به عنوان اولویت برنامه‌های هیئت جانبازان و معلولین استان تأکید کرد.

گیلان

معاون میراث فرهنگی کشور با بیان اینکه تا کنون ۳۸هزار و ۷۱۱ اثر در قالب آثار منقول، غیرمنقول، طبیعی و ناملموس در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است، گفت: از این تعداد هزار و ۸۲۲ اثر در دولت یازدهم و ۴هزار و ۵۰۴ اثر در دولت دوازدهم ثبت شده است.

میراث فرهنگی

وضعیت بازار رمزارزها امروز 24 فروردین 1400؛

بیت کوین 450 دلار با آخرین رکورد خود فاصله دارد

داستان نوسان قیمت ارز رمزنگاری شده برتر بازار با تراز 60 هزار دلار همچنان ادامه دارد. پس از اینکه قیمت بیت کوین سرانجام روز شنبه بالاتر از این مقاومت مهم شکسته شد، روز یکشنبه این دارایی دوباره به زیر این سطح سقوط کرد. با این حال، گاوها دیروز بار دیگر این ارز را به سمت سطوح بالاتر هدایت کردند ولی درنهایت به یک شکست دیگر برای آنها منتهی شد.

ارز دیجیتال

وزارت امور اقتصادی و دارایی برای کاهش اثرات اقتصادی ویروس کرونا در سال گذشته ۱۶ اقدام انجام داد که از آن جمله می‌توان به پرداخت ۱۹ هزار میلیارد تومان به دستگاه‌های اجرایی و ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به مراجع درمانی، ترخیص داروها و واکسن کرونا و ماشین‌آلات تولیدی اشاره کرد.

اقتصاد کلان