مهمترین اخبار

آخرین اخبار

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌غربی مطرح کرد؛

مرمت و احیای سردر تاریخی پردیس دانشگاه ارومیه در صورت تامین منابع مالی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌غربی گفت: مجموعه پردیس دانشگاه ارومیه سال ۹۴ در فهرست آثار ملی ثبت شد و در نتیجه این ثبت، رعایت ضوابط میراث‌فرهنگی در این مکان الزامی است.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه ضرورت امروز، حرکت به سمت فناوری‌های نوین برای بازاریابی است، گفت: بازاریابی و دسترسی به بازارهای داخلی و خارجی دغدغه اصلی زنان تولید‌کننده در عرصه‌های صنایع‌دستی، کشاورزی و کارآفرینی است. همچنین به‌منظور تشویق و دیده‌شدن زنان کارآفرین و سرپرست خانوار تلاش خواهد شد تا با رای مردمی، زن کارآفرین برتر معرفی می‌شود.

یک فعال گردشگری با اشاره به اینکه وزارت میراث فرهنگی باید وظیفه آموزش سفر به آحاد جامعه را به خوبی انجام دهد، گفت: متاسفانه ایرانیان تحلیل دقیقی نسبت به سواد سفر ندارند، براین اساس خدمات امنیت سفر در کشورمان نیز کامل نیست. درحالیکه متولیان سفر در ایران باید مردم را حتی به صورت رایگان به ارائه آموزش سواد سفر تشویق کنند.

دویست و بیست و پنجمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد و اعضا پیش از ورود به دستور جلسه، یاد مرحوم مهندس ترکان از همراهان دولت تدبیر و امید و از اعضای ستاد هماهنگی اقتصادی دولت را گرامی داشته و از خدمات خالصانه و صادقانه آن مرحوم قدردانی کردند.