مهمترین اخبار

کمیسیون بلاکچین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در ارتباط با حواشی اخیر پیرامون معاملات ارزهای دیجیتال و وب‌سایت‌های خریدوفروش این ارزها بیانیه‌ای منتشر کرد.

یک اتفاق عجیب در روستای عباس آباد شهرستان دره شهر:

منشا صداهای عجیب در روستای عباس آباد استان ایلام چیست؟

فرماندار شهرستان دره شهر گفت: با توجه به این‌ که به‌طور قطعی منشأ این صداها مشخص نشده‌ تا کنون اقدامی جهت انتقال ساکنین این روستا به منطقه دیگر نیز انجام نشده است.
رئیس اتحادیه بار فروشان میوه و تره بار گفت: موز از کشور اکوادور و هند وارد شده و به زودی قیمت آن کاهش می‌یابد.
شمار دیگری از شرکت های بزرگ جهان برای ورود به بازار رمزارزها اعلام آمادگی کرده اند.: کمپانی نتفلیکس که بزرگ ترین رسانه پخش فیلم و سریال جهان محسوب می شود از بررسی بازار رمزارزها برای تصمیم گیری در خصوص سرمایه گذاری در آن ها خبر داده است.
معاون بهداشت وزارت بهداشت با بیان اینکه کاهش جمعیت و تک‌فرزندی عوارض اجتماعی بسیاری دارد، گفت: اکنون نرخ جانشینی جمعیت به زیر ۲ رسیده که به معنای منفی شدن نرخ رشد جمعیت است، فرزندان در آینده بستگان نزدیک نخواهند داشت.
گونه نروژی کرونا شامل یک تغییر ژنتیکی به نام (E۴۸۴K) است که در گونه ‌های برزیلی و آفریقای جنوبی نیز مشاهده می‌شود.
در سیزدهمین روز اسفند ماه شمار تستهای روزانه کرونا برای نخستین بار در کشور به ۶۰ هزار تست رسید. این بالاترین حد آزمایش های روزانه در کل زمان شیوع کرونا در ایران بوده است.
اطلاعیه سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان‌ برگزاری آزمون وکالت کانون‌های وکلای دادگستری ایران سال ۱۳۹۹ منتشر شد.
با گذشت 15 سال از ناپدید شدن صاحب یک آجرپز خانه، پسر او در حالی به اتهام قتل پدر بازداشت شده که مدعی است جنایت از سوی مادرش رخ داده و علیه او توطئه کرده‌اند.