تازه‌ترین عناوین

مهمترین اخبار

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره‌ی ریاست جمهوری اسلامی ایران با حضور رهبر انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام در حسینیه‌ امام خمینی (ره) برگزار و منتخب ملت ایران توسط ولی فقیه به سِمت «ریاست جمهوری» منصوب می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی از وقوع 3 زمین لرزه در شهرستان درح این استان خبر داد.
سخنگوی سازمان غذا و دارو اظهار داشت به زودی مشکل کمبود سرم رفع می‌شود و توضیحاتی را درباره نحوه ثبت‌ نام بیماران دیابتی در سامانه واکسیناسیون وزارت بهداشت، ارائه داد.
پزشک متخصص بیماری‌های عفونی گفت: سه روز پس از تزریق واکسن کرونا، علائم تب، درد محل تزریق، احساس سرماخوردگی، کسالت و ... طبیعی است.
طاها پارسا فرزند علیرضا شجاع نوری از مدیران پُرآوازه سینمای ایران در دهه شصت با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام گروه دنگ شو مردم ایران را عقب‌افتاده و جاهل خطاب کرده و خود نیز اعلام پادشاهی کرد!
مرد 27 ساله در زمان قرنطینه با زنان زیادی در ازای پول همخوابی می کرد تا این که راز خیانتش با کشف عکس های برهنه او در کنار زنان مختلف فاش شد.
خانم هایی که هنگام شستن ظرف ها از پیش بند استفاده نمی کنند، لباس و شکم آن ها همیشه خیس می شود که این موضوع می تواند خطراتی برای زنان داشته باشد که در گزارش زیر می خوانید.
واسطه‌های ملکی اطلاعاتی ارائه و به این پرسش پاسخ داده‌اند که چه کسی حاضر به پرداخت اجاره‌های سنگین برای سکونت در خانه‌های مصرفی و میان‌متراژ در مناطق متوسط شهر است؟
تحقیقات نشان می‌دهد حتی افرادی که واکسینه شده‌اند نیز می‌توانند گونه دلتا ویروس را مانند افراد واکسینه نشده منتقل کنند.