تازه‌ترین عناوین

مساله خودکشی نوجوانان در سقز به همین دو مورد ختم نمی‌شود. یک منبع آگاه محلی می‌گوید: از فرودین تا کنون چندین نوجوان زیر ۱۸ سال (دختر و پسر) در سقز خودکشی کرده‌اند.

بررسی ها حاکی از آن است که میانگین قیمت سیمان در بازار آزاد و بورس کالا در روزهای اخیر کاهش یافته است.
در حالی که تولیدکنندگان عنوان می کنند قرارگاه امنیت غذایی وزارت جهاد قیمت مرغ زنده را ۴۹ هزار تومان اعلام کرده و براین اساس قیمت مرغ گرم باید اصلاح شود، نرخ مرغ در بازار رو به افزایش است.
پیش ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین ۱۴۰۱ از صبح روز جمعه دهم تیرماه درحالی آغاز شد که شرط‌هایی برای شرکت در آن تعیین شده است.
مطابق پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی تا روز دوشنبه در شرق کشور وزش باد شدید و گردوخاک پدیده غالب است. در سه روز آینده در استان‌های خوزستان، ایلام و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.
براساس مشاهدات میدانی از مغازه‌های سطح شهر تهران قیمت هرکیلو شقه گوسفندی ۱۵۵ هزارتومان، قلوه‌گاه گوسفندی ۱۴۰ هزارتومان، سردست و گردن گوسفندی ۱۵۵ هزارتومان، ران گوسفندی ۱۸۰ هزارتومان، راسته و ماهیچه گوسفندی بیش از ۲۰۰ هزارتومان و ران گوساله ۲۱۰ هزارتومان است.
جانشین سرپرست اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بر اثر تصادف دو خودروی سواری ۱۲ نفر در محور کنارک به نیکشهر کشته و زخمی شدند.

این وزارتخانه در بیانیه ای اعلام کرد که دو شرکت چینی دیگر که قبلاً در لیست سیاه صادرات قرار دارند نیز کالاهای نظامی به مسکو ارسال کرده اند.

عبدالرسول پور عباس در حاشیه بازدید از کنکور سراسری تجربی سال ۱۴۰۱ در دانشگاه شهید بهشتی در جمع خبرنگاران درباره انتشار عکس پس از کنکور توسط داوطلبان گفت: روز گذشته یکی از بهترین کنکور‌های سراسری نسبت به سال‌های گذشته برگزار شد.
کاهش عرضه گاز روسیه شرکت‌های انرژی اروپا را تحت فشار گذاشته و دولت‌ها را مجبور کرده به‌دنبال اقداماتی جهت مقابله با کمبود انرژی در بازار باشند. بنابراین قیمت گاز در اروپا بیشترین افزایش ماهانه را از سپتامبر سال گذشته میلادی تجربه کرد.
حسین حسینی با انتشار یک استوری باعث شد تا این شایعه به وجود آید که وریا غفوری در استقلال ماندنی شده است.
محمود عباس، رئیس‌ تشکیلات خودگردان فلسطین در این تماس تلفنی ضمن استقبال از سفر رئیس جمهور آمریکا به فلسطین، ابراز امیدواری کرد که این سفر فرصتی برای تقویت روابط دوجانبه باشد و به خلق فضایی برای ایجاد افق سیاسی در دستیابی به صلح عادلانه و همه جانبه بر اساس قوانین بین المللی، راه حل تشکیل "دو کشور" در مرزهای 1967 و پایان دادن به اشغال سرزمین فلسطین توسط اسرائیل کمک کند.
سومین روز برگزاری کنکور سال ۱۴۰۱ از صبح امروز (جمعه ۱۰ تیرماه) با رقابت بیش از ۵۰۰ هزار نفر از داوطلبان در گروه آزمایشی علوم تجربی آغاز شد.