ارتباطات و فناوری

جدیدترین اخبار فناوری اطلاعات ایران و جهان را در سرویس فناوری پرسون بخوانید.

مهمترین اخبار

بسته‌های شش‌ماهه ۶۰ گیگابایت ویژه اساتید حوزه و دانشگاه، ۴۰ گیگابایت ویژه معلمان و ۳۰ گیگابایت ویژه دانشجویان و طلاب مطابق لیست ارسالی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (افرادی که در سامانه ICTGifts ثبت‌نام کرده‌اند)، فعال شده است.
مدیرعامل همراه اول موفقیت کشتی‌گیران فرنگی ایران در رقابت‌های جهانی 2021 و همچنین کسب نتیجه تاریخی تیم ملی در ادوار مسابقات جهانی را تبریک گفت.
اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، همزمان با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰، در راستای تحقق عدالت آموزشی و کمک به تسهیل فرآیندهای آموزش آنلاین در شرایط شیوع بیماری کرونا، مطابق با سیاست‌های ابلاغی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، این بسته‌های اینترنت هدیه را فعال کرده است.
در همین فاصله چند ساعت اختلال و قطعی اینترنت بعضی از ایرانیان همیشه در صحنه و سودجو فرصت کلاهبرداری را مغتنم شمرده، بلافاصله بخش منفی مُخِ اقتصادی شان را فعال کرده و با اطلاعیه فروش «فیلتر شکن 400 هزار تومانی برای اتصال به اینستاگرام و واتساپ» پول هایی به جیب زدند.

در نشست مدیران عامل شرکت‌های سرمایه‌پذیر "حرکت اول" با مدیرعامل "همراه اول"مطرح شد؛

آمادگی همراه اول برای سرمایه گذاری در تمامی ابعاد فضای استارتاپی

در نشست مدیران عامل شرکت‌های سرمایه‌پذیر حرکت اول با مدیرعامل همراه اول، مدیران به بیان دیدگاه‌ها، دغدغه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
شب رویایی پهلوانان کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان به‌گونه‌ای رقم خورد که نیمی از طلاهای چهار وزن نخست به ایران رسید و مدیرعامل همراه اول به‌عنوان حامی ورزش اول کشور، این افتخار را به جامعه ورزشی کشور تبریک گفت.
ظهر امروز تفاهم‌نامه همکاری بین همراه اول به‌عنوان اپراتور پیشرو در ارائه سرویس‌های نوین و فدراسیون فوتبال با هدف توسعه خدمات هوشمند و سرویس‌های دیجیتال امضاء و گام نخست تعهدات با اجرای پروژه VAR در ورزشگاه آزادی برداشته شد.
از سوی سایت ویدیویی یوتیوب؛

انتشار ویدیوهای ضدواکسن ممنوع شد!

یوتیوب فراتر از ممنوعیت انتشار اطلاعات نادرست درباره واکسن های کووید ۱۹ عمل کرده و تمامی ویدیوهای ضد واکسن را مسدود خواهد کرد.