مهمترین اخبار

با درخواست ۲۱ نماینده مجلس از کمیسیون تلفیق؛

دانشگاه آزاد مکلف به شفافیت مالی در بودجه 1400 شد

۲۱ نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رییس و اعضای کمیسیون تلفیق خواستار الحاق دانشگاه آزاد اسلامی به دستگاه‌های مشمول در لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای شفافیت مالی این نهاد شدند.
مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی پیشنهاد داده تا در آزمون سراسری سال 1400، سنجش با 2 آزمون جداگانه (2 مجموعه سؤال برای نظام‌‌های جدید و قدیم متوسطه) با تعداد معدود سؤالات متفاوت برگزار شود.

این هفته درکمیسیون‌های تخصصی مجلس صورت می گیرد؛

حضور سه وزیر در بهارستان

وزیران علوم تحقیقات و فناوری، راه و شهرسازی و امور اقتصادی و دارایی این هفته در کمیسیون‌های تخصصی مجلس حضور می‌یابند.
اگرچه در روزهای گذشته برخی اخبار درباره احتمال برگزاری مراسم 16 آذر با حضور رئیس جمهور به گوش می رسید اما امروز مشخص شد رئیس جمهور برنامه برای شنیدن صدای دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی در روز دانشجو ندارد.
مهلت ثبت نام برای شرکت در بیست و یکمین دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور برای نوبت بهمن ماه که پیش از این قرار بود فردا چهارشنبه ۱۲ آذر پایان یابد، تا روز سه شنبه ۱۸ آذرماه تمدید شد.
طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن، طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری، طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰، قرائت گزارش وضعیت مطالبات قرارگاه خاتم‌الانبیا و گزارش مشکلات تامین ارز و توزیع نهاده‌های دامی ‌مهمترین دستور کارهای مجلس در هفته آتی است.