مهمترین اخبار

عرضه در شبکه نمایش خانگی؛

نقش آفرینی حامد آهنگی در «ایران ۶۸»

فیلمبرداری فیلم «ایران ۶۸» به نویسندگی و کارگردانی متین اوجانی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا دشتی به پایان رسید و این فیلم این روزها مراحل پس از تولید را پشن سر می‌گذارد.
مذاکرات میان مسئولان سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر و متولیان حوزه فروش بلیت و سینماداران، برای میزبانی ایمن از مخاطبان مردمی در این دوره از جشنواره، شرایط ویژه‌ای را رقم زده است.
نیوشا ضیغمی گفت: همیشه از اینکه در مراسم خواستگاری، صحبت از سکه و مهریه شود متنفر بوده‌ام.

بازیگر سریال «دل» در گفتگو با پرسون:

شرایط هنرمندان تئاتر سخت تر از سینما است

کوروش تهامی بازیگر سریال «زیر تیغ» گفت: اوضاع تئاتر طبیعتاً روبراه نیست و شرایط تئاتر به این خاطر که نیاز به تمرین حداقل دوماهه نیز دارد، قاعدتاً سخت تر از سینما است و بچه های تئاتر نیز به شدت تحت تاثیر این ویروس قرار دارند.
مهناز افشار بازیگر سینما که پس از مدت‌ها به توییتر بازگشته بود، توییت‌هایی را درباره خودکشی و مرگ خودخواسته منتشر کرد و نوشت خود او دو بار تصمیم به خودکشی گرفته است.
زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که حضور حمید فرخ‌نژاد به عنوان تهیه‌کننده و بازیگر نقش اصلی فیلم سینمایی «میجر» به کارگردانی احسان عبدی‌پور باعث شده این اثر مورد بی‌توجهی قرار گیرد، در صورتی که به گفته برخی منتقدان و اهالی رسانه که در اکران خصوصی به تماشای این اثر نشسته‌اند، «میجر» اثری قابل تامل است و اتفاقاً حمید فرخ‌ن‍ژاد هم به خوبی در آن ایفای نقش کرده است.
رئیس مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: جشنواره سی و نهم با محدودیت‌ها و ارزیابی که از ریسک آن وجود دارد برگزار خواهد شد و از مردم استدعا داریم در این دوره جشنواره با رعایت اصول و توصیه‌نامه‌های بهداشتی شرکت ‌کنند.