مهمترین اخبار

شهردار تهران و معاون اول رئیس جمهوری امروز همزمان با بهره برداری از بزرگراه نجفی رستگار در جنوب شرق تهران، عملیات اجرایی شارباغ فاطمه زهرا(س) در جنوب غرب را نیز کلنگ زدند و در انتها هم از بوستان زندگی در محله هرندی دیدن کردند.
سفرهای هوایی مخصوصا در داخل کشور یا ماموریت های کاری است ویا اجبار. در حالیکه سفرهای هوایی از بسیاری از جهات می توانند به صرفه تر وایمن تر باشند.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران عنوان کرد: ناوگان ویژه بانوان شامل ۱۰ دستگاه اتوبوس جدید اختصاصی برای بانوان در خط ۷ بی آر تی در امتداد خیابان حضرت ولی‌عصر (عج) به عنوان یکی از دو خط پُرمسافر و پُرتردد اتوبوسرانی تهران آغاز به کار کرد.
معاون وزیر راه ‌و شهرسازی گفت: وزارت راه پیشنهاد افزایش نرخ تسهیلات ساخت مسکن را ارائه داده که امیدواریم این مصوبه در شورای پول و اعتبار تصویب شود.

در گفتگو با مشاور عالی مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور:

تاکسی هوایی؛ همتی دوباره پس از چهار دهه / تغییر تاکتیک جدی در وضعیت تحریمی

هر روز که می گذرد به زمان دیدن تاکسی های هوایی یا همان هواپیماهای دربستی در آسمان ایران، نزدیک می شویم. هواپیماهای کوچکی که قرار است پروازهای هوایی برنامه ای را متحول سازند.
یکصد و هجدهمین جلسه کمیسیون شهر هوشمند و بهبود روش‌ها شورای اسلامی شهر یزد با حضور اعضای کمیسیون، شهردار یزد و مسئولان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، معاونت معماری شهرسازی، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی، رییس سازمان فاوا، مدیر ساخت و ساز شهری و کارشناسان مرتبط در شهرداری یزد موضوع مکانیزه کردن صدور پروانه ساختمانی مورد بررسی قرار گرفت.
رییس سازمان هواپیمایی کشوری از تمدید ممنوعیت پروازهای انگلستان تا پایان دی ماه به درخواست ستاد ملی کرونا خبر داد و گفت: پروتکل‌های ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی مقابله با کرونا به دقت اجرایی شده و هر پرواز خارجی دیگری را نیز بخواهند تعلیق می‌کنیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: کسانی که مدارک خود را تکمیل نکردند تا انتهای بهمن فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.
معاون شهردار تهران، گفت: باید برای ساماندهی دکل های غیرمجاز در محدوده مناطق اقدام کرد. سلامت مردم در اولویت قرار دارد و این موضوع باید در باور و اقدام عملی شهرداران مناطق قرار گیرد.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: هیچ برنامه ای برای تغییر سن متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن نداریم به طوری که برای بانوان مجرد و یا سرپرست خانوار ۳۵ سال و برای آقایان مجرد هیچ ثبت نامی نداریم.