محیط زیست

با پرسون از مهم‌ترین اخبار و گزارش‌های خبری سرویس محیط زیست باخبر شوید.

لازم است تا نمایندگان مجلس هرچه سریع‌تر به مسئله حاد "سگ‌های ولگرد" ورود و از ازیاد سرطانی گله‌های آنها در نواحی مختلف کشور با "قانون‌گذاری" جلوگیری کنند چرا که در غیر این صورت، معضل سگ‌های ولگرد به یک فاجعه ملی و انفجار هاری در کشور منجر خواهد شد.
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت بارش امشب پنجشنبه و جمعه 6 و 7 مرداد در تهران و البرز شدیدتر از دیشب خواهد بود.
طی چند وقت گذشته انتشار کلیپی در فضای مجازی که نشان می‌دهد در محله محمودیه در خیابان ولیعصر (عج) تعدادی از درختان چنار در مقابل یک ملک نوساز خشک شده و بخش‌هایی از آنها قطع شده‌اند باعث شد تا پرونده قطع درختان طولانی‌ترین خیابان خاورمیانه دوباره وبه شکلی دیگر باز شود.
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 117 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه ‌های حساس جامعه خطرناک است.

شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 109 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه‌های حساس جامعه آلوده است.

سخنگوی دولت گفت: با توجه به تاکید رئیس‌جمهور مبنی بر تقویت کارگروه احیای دریاچه ارومیه، عیسی کلانتری از سمت خود در این بخش برکنار شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با ابراز تاسف از شرایط کنونی دریاچه ارومیه، گفت: وضعیت بحرانی این دریاچه دغدغه همیشگی ما و مردم آذربایجان است که به دور از مسایل حاشیه ای باید به شکل تخصصی، پیگیری شود.