مهمترین اخبار

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از قتل مردی 53 ساله توسط برادر زنش خبرداد.
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 14 حلقه لاستیک خودروی سنگین قاچاق به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال خبر داد.
رئیس پلیس فتا استان بوشهر گفت: جهت جلوگیری از دسترسی غیرمجاز افراد سودجو به اکانت کاربران در شبکه‌های اجتماعی، کدهای ارسالی به گوشی خود را تحت هیچ شرایطی به دیگران اعلام یا ارسال نکنید.
«یاسر» (متهم ۲۵ ساله) که از یک ماه قبل در مرکز ترک اعتیاد اجباری امید آزادی نگهداری می‌شد، درباره این ماجرا گفت: من فندک وحید را گرفتم که پتو را آتش بزنم ولی نمی توانستم آن را روشن کنم به همین دلیل «وحید» خودش آن را روشن کرد، من هم پتو را آتش زدم. سپس دو نفری با وحید پتو را روی تخت دیگری انداختیم که آن جا هم شعله ور شد و سپس به طرف در هجوم بردیم و ...
یک کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به اینکه تدابیر رئیس قوه قضائیه باعث احیای هزار کارخانه و بنگاه تولید و اشتغال هزاران بیکار شد؛ گفت: آیت الله رئیسی برای حل مشکلات اقتصادی برنامه دارد و با شناختی که از امور دارد، می‌تواند مرد شماره یک برای مبازه با فساد باشد.
فرمانده انتظامی ایرانشهر از کشف مقدار 5 تن شیر خشک قاچاق در این شهرستان خبر داد.
در پی انجام رسیدگی‌ها و فرایندهای قضایی، رای پرونده «پروژه آفتاب ری» با بیش از ۳۵۵ شاکی صادر شد.
سردار لطفی گفت: کار آگاهان توانستند طی عملیاتی پیچیده، ۷ نفر را که سارقان مسلح و مالخران بودند دستگیر کنند. پیگیر هستیم تا روند پرونده را به اتمام برسانیم.