فرمانده انتظامی شهرستان رشت در استان گیلان اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان رشت با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی شهروند ۱۸ ساله رشتی شدند.
گرانی سوخت در آن سوی مرزها و تفاوت قابل ملاحظه قیمت سوخت در ایران با کشور‌های همسایه موجب افزایش انگیزه قاچاق سوخت می‌شود. همچنین چالش‌های توسعه‌ای و شیوع فقر و بی‌کاری در مناطق مرزی و مشکلات پیچیده اقتصادی این مناطق است که موجب روی‌آوردن گروهی به سوخت‌بری می‌شود و در نتیجه تأثیر مستقیمی بر افزایش توان خرید و بهبود نسبی وضعیت زندگی مرزنشینان دارد.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی از کشف و ضبط 10 میلیارد ریال کالا از یک انبار در سردشت و دستگیری 2 متهم خبر داد و گفت: در پی انجام کارهای فنی و اطلاعاتی، ماموران انتظامی یک انبار پکیج و رادیاتور را در سردشت شناسایی کردند که مقادیر زیادی از این اقلام در آن انباشت شده بود.
فرمانده انتظامی لاهیجان در استان گیلان گفت: شب گذشته جوانی ۳۳ ساله در حاشیه استخر لاهیجان با سلاح گرم اقدام به خودکشی کرد.
انتشار تیترهای تکراری و هدف دارهمراه با هجمه های مکرر علیه نهاد وکالت از چند خبرگزاریِ مشخص مبین این موضوع است که کارگروهی منسجم با هدفی مشخص تحت فرماندهی برخی افراد نزدیک به صاحبان قدرت کمر به نابودی نهاد وکالت بسته اند.

سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری پایتخت در گفتگو با پرسون؛

کشف ۴۰ قبضه قمه در طرح پاکسازی پارک ها

سرهنگ امیری از کشف ۴۰ قبضه قمه خبر داد و گفت: تعدادی اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس دستگیر شدند.