حوادث و قضائی

سرخط مهم‌ترین اخبار و گزارش‌های خبری را در پربیننده ترین سرویس حوادث، قضایی و انتظامی پرسون دنبال کنید

مهمترین اخبار

رئیس‌ کل دادگستری تهران:

تمام پرونده‌های قصاص بازبینی می‌شوند

رئیس‌ کل دادگستری استان تهران با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضاییه نسبت به تعیین تکلیف محکومان قدیمی پرونده‌های قصاص گفت: در دادگستری تهران در حال پالایش و بازبینی تمام پرونده‌های مرتبط با قصاص هستیم.
ساعت ۱۵و۱۲ دقیقه امروز دوشنبه ۲۷ دی ماه زلزله‌ای با قدرت ۴.۹ ریشتر شهر هرات افغانستان را لرزاند.
مرد مسلح با ورود به خانه‌ای در زاهدان پدر و مادر خانواده را مقابل چشمان فرزندانشان به گلوله بستند و با سرقت خودرو و طلاهای آنها پا به فرار گذاشتند.
قوه قضائیه در حاشیه رود چالوس اقدام به ساخت و ساز کرده که یک بنای کوچک مربوط به سالیان قبل است؛ به رئیس دادگستری استان البرز تأکید کردم که اولین ساخت و سازی که در حاشیه رود باید قلع و قمع شود همین بناست.
یک زن در تنسی به دلیل جعل مرگ پسر ۱۲ ساله مبتلا به اوتیسم خود در حالی که هفته‌ها در اتاقی در یک متل تنها مانده بود، دستگیر شد.
صبح امروز در محدود فرودگاه مهرآباد عابر پیاده ۵۵ ساله به دلیل حرکت دنده عقب یک خودروی سوزوکی و برخورد با آن جان خود را از دست داد.
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: با بررسی دستگاه های امنیتی و انتظامی مشخص شد که صدای شنیده شده در همدان ناشی از رعد و برق بوده و حادثه خاصی رخ نداده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان از مسمومیت 13 نفر در بندرانزلی بر اثر مصرف مشروبات الکلی خبر داد و گفت: در این راستا یک نفر از عاملان مسمومیت شهروندان در اثر مصرف مشروبات الکلی دستگیر شد.
زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۵ ریشتر ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه و ۵ ثانیه روز ۲۶ دی ماه سالجاری ۱۴ کیلومتری زنگلان در استان آذربایجان شرقی را لرزاند.