مهمترین اخبار

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر کم رنگ بودن بخش کشاورزی در مناظرات تلویزیونی گفت: به نظر می‌رسد نامزدهای ریاست جمهوری نسبت به حوزه کشاورزی از شناخت کافی برخوردار نیستند و وعده‌های کشاورزی نامزدهای ریاست جمهوری در مناظرات پررنگ نبود.
نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به امتناع وزارت کشور از اعلام اسامی داوطلبان رد صلاحیت شده انتخابات شوراها و ایجاد شائبه دخالت در انتخابات تاکید کرد: اگر همین امروز جلوی تخلف گرفته نشود، وزیر را استیضاح می‌کنیم و پرونده را به دستگاه قضایی می‌فرستیم.
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی باید به دغدغه های مردم و مشکلات آنان در حوزه های مختلف توجه کرده و با ارائه برنامه برای حل آنان در راستای اعتماد سازی و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای گام بردارند.
رئیس فراکسیون مجلس شورای اسلامی حین بازدید از آخرین اردوی نمایندگان هندبال ایران در جام باشگاه‌های آسیا گفت: امیدوارم روزی برسد که عدالت در همه رشته‌های ورزشی برقرار شود.
ایسنا/هرمزگان نماینده مردم شرق استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: بدعهدی که کشورهای غربی در پیمان های مختلف داشتند و مکررا شاهد این بدعهدی هستیم، استفاده از ظرفیت روسیه می تواند خلا آن ها را پر کند و در یک ارتباط و همکاری دوستانه ظرفیت ها را به اشتراک بگذاریم.
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: ایده آقای رئیسی در مورد گشت ارشاد برای مدیران، نقطه عطفی در حوزه مدیریتی و رفع مشکلات در این حوزه به شمار می‌رود و هر مدیر و مسئولی باید بداند که اگر به وظیفه‌اش عمل نکند باید پاسخگو باشد.
معاون پارلمانی رییس‌جمهور با اشاره به گزارش کمیسیون قضایی مجلس گفت: اصول انصاف و قواعد دادرسی بر این است که کسی که گزارشی بر علیه او قرائت می‌شود، به او اجازه دفاع و صحبت بدهند، اما گزارش کمیسیون قضایی یکطرفه قرائت شد و اجازه صحبت هم به نماینده دولت ندادند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت‌و‌گو با پرسون:

ادعای جذب آهنربا بعد از تزریق واکسن کرونا باید بررسی شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند مغناطیسی و آهنربایی شدن بدن بعد از تزریق واکسن از نظر ذهنی و علمی نادرست است؛ اما افراد مدعی باید در جهت دفاع از سلامت جامعه به مراکز علمی و دانشگاهی مراجعه کنند تا صحت ادعای آنها تائید و یا رد شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: باید به این باور برسیم که برای موفقیت به خدا تکیه کنیم و خدمتگزار مردم باشیم و لازم نیست که دستمان را مقابل هر کس و ناکسی دراز کنیم و بی‌شک وعده الهی در این صورت محقق خواهد شد و پیروزی نصیبمان خواهد شد.
یک نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اشراف و آگاهی کامل نامزدها نسبت به مسائل کشور به خصوص حوزه اقتصاد و معیشت در مناظره نمایان می‌شود و مردم فرصت قضاوت دیدگاه‌های داوطلبان مختلف را دارند.