مهمترین اخبار

سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس گفت: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون آیین نامه چنانچه هیات نظارت تشخیص دهد که شخص نماینده دیگر از شرایط لازم برای ادامه نمایندگی برخوردار نیست، می‌تواند پرونده وی را مستقیما به شورای نگهبان ارسال کند.

تذکر باقرزاده درباره اهانت مامور به جانباز بابلسری؛

برخورد جدی با نیروی خاطی/ ناجا عذرخواهی کند

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی، خواستار عذرخواهی «ناجا» از برخورد نادرست مامور نیروی انتظامی با جانباز قطع نخاعی شد.

نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پرسون مطرح کرد؛

اهداف و راهبردهای قرارداد 25 ساله ایران و چین

قرار است سرمایه‌گذاری مشترک بین ایران و چین در حوزه‌های عمرانی، پژوهشی، امنیتی، نفت و انرژی و اقتصادی انجام گیرد. مطمئناً این اقدام ناراحتی رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها را به جهت اینکه می‌تواند یک جایگزین بسیار خوب و مناسب برای ما در حوزه اقتصادی به جای آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها باشد، به دنبال دارد.
رئیس مجلس در دیدار نخست وزیر کره ضمن انتقاد صریح به وی گفت: اگر سفیر کره در بازار تهران از مردم سوال کند متوجه می شوید که ذهنیت مردم نسبت به شما منفی است.
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکا در اقدام خرابکارانه در نطنز هماهنگ بودند، گفت: این اقدام برای امتیاز گیری از ایران در وین انجام شده است.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از مهلت ۱۰ روزه این کمیسیون به دولت برای اعطای مجوز تنفس خوراک به پالایشگاه‌ها خبر داد و گفت: در صورت اهمال قوه مجریه اعمال ماده ۲۳۴ که درخواست تعدادی از نمایندگان است به هیات رئیسه ارسال خواهد شد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جزئیات طرح اصلاح نظام بانکی گفت:‌ استقلال بانک مرکزی جزء مواردی است که در این طرح مدنظر قرار گرفته و وزیر اقتصاد نمی‌تواند بر تصمیمات رئیس کل بانک مرکزی تاثیر بگذارد.
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تبعات تصمیمات غلط رئیس جمهور و دولت و دود این سوءمدیریت‌ها به چشم مردم می‌رود و با جان و سلامت آنها بازی می‌شود.