عملکرد نانوایی های محمدیه و مهرگان زیر ذره بین بازرسان / بازدید سرزده از نانوایی‌ها

بخشدار محمدیه به همراه کرمی راد دادستان محمدیه ، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان، تعزیرات حکومتی ، نماینده اتحادیه نانوایان به صورت سرزده از نانوایی‌های محمدیه و مهرگان بازدید و از نزدیک وضعیت چگونگی پخت نان، ساعات پخت، وزن چانه‌ها، رعایت قیمت، بهداشت و کیفیت آرد و نان واحد‌های نانوایی را مورد بررسی قرار داد.
تصویر عملکرد نانوایی های محمدیه و مهرگان زیر ذره بین بازرسان / بازدید سرزده از نانوایی‌ها

به گزارش پرسون از قزوین، در جریان بازدید امروز محسن آخوندی بخشدار محمدیه، به همراه کرمی راد دادستان محمدیه، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان، تعزیرات حکومتی ، نماینده اتحادیه نانوایان، دو مورد نانوایی که در نظم و انصاف رعایت های لازم را داشتند تشویق و برای تعدادی از نانوایی‌های متخلف نیز پرونده تعزیراتی تشکیل شد.

بخشدار محمدیه درخصوص اهداف این بازدید سرزده گفت: بعد از انتقاد و گلایه شهروندان و همچنین امام جمعه محمدیه از کیفیت بد پخت نان نانوایی‌های سطح شهرها و روستاهای بخش ، بازدید و بررسی شکایتهای رسیده در دو شهر محمدیه و مهرگان در دستور کار قرار گرفت و صبح امروز با هماهنگی های صورت گرفته این بازدید به عمل آمد.

وی در ادامه گفت: این بازدید ها قطعا اول راه است و با قاطعیت استمرار خواهد داشت و بزودی بازدید از دیگر نقاط بخش بویژه شهرهای بیدستان و شریفیه و همچنین روستاهای بخش نیز آغاز می شود.

بخشدار محمدیه و رئیس شورای تامین بخش به مسئولان نانوایی‌های سطح بخش تذکر دادند که نان باکیفیت و با رعایت بهداشت کامل تحویل مردم دهند و این مسائل من‌بعد بصورت روزانه رصد کامل می شود.

486955