تحلیل تکنیکال قیمت دوج کوین

میم‌کوین محبوب دوج‌کوین به علت حمایت سلبریتی‌های مشهور جهان و حمایت رسانه‌ای قوی دارای طرفداران بسیار زیادی است. طرفدارانی که منتظر حمایت حامی اصلی این رمزارز یعنی ایلان ماسک هستند.

تصویر تحلیل تکنیکال قیمت دوج کوین

به گزارش پرسون، طی اظهارات و نقدهای اخیر چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) خالق کاردانو به کاربردی نبودن میم‌کوین‌هایی مانند دوج‌کوین و شیبا اینو علی‌رغم حجم بازار میلیارد دلاری آنها، این نگرانی مجددا بین طرفدارن دوج‌کوین به وجود آمده که آیا دوج دوباره ریزش می‌کند یا حمایت می‌شود و اهداف مد نظر طرفداران این رمزارز را برآورده می‌‌کند.

طرفداران دوج و شیبا اعتقاد دارند که این شبکه‌ها و جمع طرفداران آنها خود انعکاس‌دهنده و تعیین‌کننده قیمت این رمزارزها هستند. در حالی که هر پروژه در این حوزه باید از لحاظ بنیادی، تراکنش‌ها و تجارت، پتانسیل کافی برای استفاده کاربر داشته باشد و مشخص باشد که چطور این ویژگی‌ها قرار است در جهان واقعی کار کرده و در آن تغییری ایجاد کنند. بنابراین از این لحاظ که بنیاد دوج به شدت نامطلوب است هیچ بحثی وجود ندارد، اما نباید این نکته فراموش شود که بسیاری از رمزارزها بدون وجود بنیاد نسبتا مناسب در حال صعودهای نجومی هستند.

در ادامه به تحلیل تکنیکال این رمزارز و روند قیمتی آن در روزهای آینده پرداخته می شود.

دوج‌کوین درگیر یک ناحیه مثلث کاهشی است که هم اکنون به کف مثلث سفید رنگ نزدیک شده و به طور کلی در ناحیه تراکم مثلث قرار دارد. بنابراین شکست هر کدام از ضلع‌های مثلث و تثبیت بالا یا پایین مثلث می‌تواند ادامه روند صعودی یا نزولی را به ما نشان دهد. لازم به ذکر است که در حال حاضر مقاومت میانگین ۱۰۰ روزه را می‌توان برای دوج‌کوین در نظر گرفت و همچنین ناحیه ۰.۱۶دلار می‌تواند حمایت خوبی برای دوج‌کوین باشد.

معامله‌گران باید دقت کنند ترید (معامله) یا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به خصوص رمزارزهایی مانند دوج‌کوین، دارای ریسک بالایی است و باید تمام جوانب کار را در نظر بگیرند.

منبع: اقتصاد آنلاین

372287