اخبار داغ فضای مجازی

مهمترین اخبار

جوانی که به دلیل ارتکاب قتل عمد به قصاص محکوم شده بود، لحظه کوتاهی پس از اجرای حکم، با گذشت خانواده مقتول از مرگ نجات یافت.
آزاده صمدی که همسر سابق هومن سیدی است در آخرین پست اینستاگرامی خود علاوه بر دل نوشته ای برای مادربزرگش از دلایل مادرنشدن خود تا به امروز گفت.
چرا رهنما زود از عزای پدرش درآمد؛

جنجال جدید «بهاره رهنما»

در روزهای اخیر انتقادات زیادی از بهاره رهنما شده که چرا با وجود اینکه پدرش به تازگی وفت کرده است خندان است و عکس های شاد می گذارد. حالا او پاسخ داده است.
یک مرد برزیلی چند عمل جراحی از جمله قطع بینی، نصف کردن زبان و گذاشتن دو شاخ نوک تیز را انجام داده تا شبیه موجودات افسانه‌ای شود.
یک زن چینی مدت 17 ماه است که در دوران بارداری به‌ سر می‌برد اما جنین در رحم او هنوز به مرحله زایمان نرسیده است.
با وجود عملکرد بسیار ضعیف سعید نمکی در حوزه واکسیناسیون و پیشگیری از افزایش شیوع کرونا وی در جدید ترین ادعای خود بدنبال دادن استراتژی به مسئولان بهداشت هند است.
عکسی تاثیرگذار از مایکل کلنسی از لحظه خارج شدن دست جنین از رحم مادرش حین عمل جراحی و گرفتن انگشت جراح، سوژه این هفته برنامه «عکس‌های تکان دهنده» شبکه هیسپان تی وی است.
فضانوردان برای آن که به مریخ سفر کنند باید چند ماه در راه باشند، اما شاید جالب باشد بدانید اگر روزی یکی از این افراد در سفر بمیرد چه اتفاقی خواهد افتاد.