البرز

مهمترین اخبار

آتش نشانان کرجی با برپایی ایستگاه صلواتی، نصب بنر و برقراری حجله و اهداء شاخه های گل مقابل ایستگاه 108 آتش نشانی کرج، به علی لندی نوجوان فداکار ایذه‌ای ادای احترام کردند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: خانواده آیت الله طالقانی خواستار این هستند که اگر قرار است خانه پدریشان از سوی میراث فرهنگی مرمت ‌شود، با نظارت مستقیم آنها باشد که خواسته به حقی هم است.

فرزند آیت‌الله طالقانی در واکنش به مصاحبه مدیرکل میراث فرهنگی البرز مبنی بر اینکه «خانواده آیت الله طالقانی می‌گویند میراث فرهنگی اعتبار مرمت خانه آیت‌الله طالقانی را به طور کامل در اختیار آنها قرار دهد تا خودشان این کار را انجام دهند» گفت: این حرف هیچ جایی گفته نشده و من آن را به شدت تکذیب می‌کنم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از وقوع انفجار در یک مغازه در شهرستان نظرآباد خبر داد و افزود: در این انفجار به بیش از ۱۰ مغازه دیگر آسیب وارد شد.
نایب رئیس شورای شهر به همراه عمار ایزدیار رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکتها ضمن بازدید از مراحل ساخت و تکمیل کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز بر تسریع در آماده سازی زیر ساخت های خدماتی، استقرار گروه های خلاق و استارتاپ ها در این کارخانه، تاکید کرد.
رئیس کل دادگستری استان البرز:

بازگشت ۷۷۵ هکتار از اراضی ملی در البرز به دولت

رئیس کل دادگستری استان البرز از خلع ید از ۷۷۵ هکتار از اراضی ملی و موات در نظرآباد با ورود دستگاه قضایی خبر داد و گفت: ارزش تقریبی اراضی اعاده شده به بیت المال، مبلغ هفت هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال معادل ۷۷۵ میلیارد تومان برآورد و تعیین شده است.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان البرز اظهار داشت: کشاورزان این استان امسال بیش از ۱۷ هزار تن گندم با قیمت تضمینی تحویل مراکز خرید این استان داده اند.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر:

بلاتکلیفی مجموعه تئاترشهرکرج

رییس کمیسیون فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی و جوانان شورای اسلامی شهر کرج از بلاتکلیفی مجموعه تئاترشهرکرج خبر داد.