رهبری

مهم‌ترین بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی را در سرویس رهبری پرسون دنبال کنید.

مهمترین اخبار

رهبر انقلاب با اشاره به هجمه تبلیغاتی دشمنان علیه ملت ایران برای تأثیرگذاری بر افکار عمومی با روشها و ابزارهای مختلف، حرکت تبیینی را خنثی‌کننده هجمه‌های تبلیغاتی دانستند.

در تماسی از سوی دفتر مقام معظم رهبری با خانواده علی لندی نوجوان غیور ایذه‌ای، مراتب تسلیت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ابلاغ و با این خانواده داغدیده همدردی شد.
پرسون از رویدادهای سیاسی ایران در هفته گذشته می گوید؛

از طعنه به قالیباف تا سکوت رسانه‌ای روحانی!

در هفته ای که رویدادهای مهمی در سپهر سیاسی کشور اتفاق افتاد، پرسون در بسته خبری هفتگی خود به مهمترین آنها اشاره دارد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: هفته دفاع مقدس، مزین به نام و یاد شهیدان عالی مقام است. فداکاری مخلصانه‌ آنان و دیگر ایثارگران، پیروزی را به ملت ایران هدیه کرد و خون مطهّر آنان حقانیت جمهوری اسلامی را بر جبین تاریخ ثبت کرد.
مقام معظم رهبری در نامه ای به تیم ملی والیبال؛

پیروزی درخشان تیم ملی والیبال برای ملت ایران بسیار شیرین است

رهبر انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تبریک کسب مقام نخست سروقامتان والیبال در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشتند: پیروزی درخشان تیم ملی والیبال برای ملت ایران بسیار شیرین است.
«حسن روحانی، رئیس‌جمهور پیشین ایران در دوران حضور هشت ساله‌اش در دولت استعفا کرده است؟»؛ این سوالی است که در چند مقطع زمانی به ویژه در دولت دوم روحانی مطرح شد.
پیام مقام معظم رهبری در پی بازگشت ناوگروه ۷۵ «نداجا»:

توانمندی‌های خود را حفظ کنید و ارتقاء دهید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تبریک بازگشت مقتدرانه و عزت‌آفرین ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش از مأموریت تاریخ‌سازِ دریانوردیِ پهنه‌ی اقیانوس اطلس، از فرمانده و یکایک کارکنان آن قدردانی کردند.
پرسون گزارش می دهد؛

عملیات احیای اعتماد از دست رفته

در جریان نخستین دیدار رئیس جمهور و هیات وزرای سیزدهم با رهبر معظم انقلاب نقشه راه دولت رئیسی در بازگشت اعتماد مردم به دولت و ترمیم آن از سوی رهبری ترسیم شد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار با رئیس‌جمهور و وزرای دولت سیزدهم؛

نگذارید وقت مردم و اسلام، تضییع شود

رهبر معظم انقلاب خطاب به رئیس‌جمهور وکابینه اش گفت: این چهار سال زود تمام می‌شود ، نگذارید این وقتی که متعلق به مردم و اسلام هست، تضییع بشود از این رو از همه‌ امکانات، زمانی و وقتی استفاده کنید.