رهبری

مهم‌ترین بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی را در سرویس رهبری پرسون دنبال کنید.

مهمترین اخبار

عضو مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از محتوای فیلم عنکبوت مقدس گفت: به نظر می‌رسد در پشت صحنه این فیلم غیر از صهیونیست‌ها، بهائی‌ها هم حضور داشته‌اند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی:

امام خمینی(ره) روح جمهوری اسلامی است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: امام خمینی(ره) روح جمهوری اسلامی است. اگر این روح از جمهوری اسلامی گرفته شود، نقشی بر دیوار باقی می‌ماند.

آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور در دیدار با رهبر مسیحیان کاتولیک در واتیکان، پیام شفاهی رهبر معظم انقلاب را به پاپ ابلاغ کرد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: ظرفیت‌های گسترش همکاری‌های دو کشور در زمینه‌های مختلف بسیار فراتر از سطح کنونی است و باید با توجه به سیاست دولت ایران مبنی بر تقویت روابط با همسایگان، روابط دو کشور دچار تحول اساسی شود.
رهبر انقلاب اسلامی؛

فتح خرمشهر نماد نجات ملی است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فتح خرمشهر را نماد نجات ملی و تبدیل معادله‌ای تلخ به معادله شیرین برشمردند و تاکید کردند: در مسائل امروز کشور هم مانند آن‌دوران، با مجاهدت و اخلاص می‌توان پیروز شد.
دستیار فرمانده کل قوا با بیان اینکه «آقا واقعا دلسوز ملت هستند و زندگی مردمی دارند»، گفت: چند وقت پیش که بیت بودم فرزند بزرگ ایشان را دیدم که می‌گفتند در آشپزخانه منزل پدر ما میز و صندلی پلاستیکی قرار دارد.
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید روحانی در سال ۱۳۹۸:

مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر روحانیت است

بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید روحانی که در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۸ برگزار شده بود، صبح امروز (چهارشنبه) در محل برگزاری این همایش در قم منتشر شد.
شماره‌ سیصد و چهل و یکم هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «خیزش مقاومت، افول اشغالگران» و با النتشار نخستین بار بیانات رهبر انقلاب در مراسم تجلیل از پهلوانان در سال۶۷ منتشر شد.