زناشوئی

صفحه زناشویی مجله پرسون به شما کمک میکند تا زندگی و رابطه زیبایی با همراه و همسر خود داشته باشید.

امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی، تک فرزندی در میان زوجین و خانواده‌ها رواج یافته است، تک فرزندی علاوه بر مزایا، مشکلات خاص خود را پدید می‌آورد، در شرایط فعلی جامعه، پدیده تک فرزندی گریبان بسیاری از خانواده‌ها را گرفته است، ضروری است والدین برای کاهش آسیب و کسب آگاهی در خصوص اصول تربیتی صحیح با مشاوران کودک مشورت کنند.

محققان اعتقاد دارند که مردها به خاطر دلایل بیولوژیکی طالب زیبایی هستند. برخی از محرکات قدیم مثل کشش و جذب به زیبایی هنوز هم در انتخاب های آنان تاثیر می گذارد. درست است که هنوز کمی در ابراز احساساتشان سرسخت هستند اما به دنبال کسی هستند که بتوانند آزادانه با او مسائل احساسی و روحی-روانی خود را در میان بگذارند.
کلمات نقش بسیار مهمی در روابط و تعاملات افراد دارند و این حساسیت در زندگی مشترک بیشتر هم می‌شود. حرف هایی که نباید به همسر گفت در کیفیت زندگی زناشویی و پیشگیری از دعوا تاثیر زیادی می‌گذارند.
پویش ارتقای آگاهی مادران و سلامت باروری با شعار «مادر آگاه، سلامت بارداری، نوزاد سالم»، از چهاردهم بهمن، با هدف افزایش آگاهی عمومی نسبت به اهمیت سلامت مادر و نوزاد و راهکارهای دستیابی به این مهم، در استان فارس آغاز شده و تا بیست و هشتم بهمن ادامه دارد.
شکل گیری یک رابطه جنسی موفق نیاز به تکنیک ها و آموزش هایی دارد .در مجله خبری پرسون چگونگی یک رابطه جنسی موفق و راهکارهایی برای آن ارائه داده ایم که با هم می خوانیم
همیشه در خانه بین زوج ها این سوال مطرح است که خانه داری وظیفه زنان است یا مردان هم باید در کنار زنان در خانه داری کمک کنند؟در مجله خبری پرسون به این موضوع چالش بر انگیز پرداخته ایم تا برای همیشه پاسخی به این سوال داده شود.
بارداری علائم و نشانه های خاص خود را دارد در بسیاری از فیلم ها برای نشان دادن بارداری یک خانم معمولا به سراغ راحترین روش ممکن یعنی نشان دادن حالت تهوع همراه با استفراغ یا بدون استفراغ می رونددر حالی که بارداری علائم واضح ظاهری و باطنی دیگری هم دارد. با هم در مجله خبری پرسون به علائم حاملگی در روز های اول پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید
دوقلو داشتن آرزوی بسیاری از خانم هاست، خصوصا خانم هایی است که اول زندگیشون را با عشق و علاقه شروع می کنند و در محفل های خانوادگی همیشه بحث از دعا برای دوقلو و چند قلو داشتن است. البته بعضی‌ها برای اینکه تنها یک‌بار درد بکشند و بعضی دیگر از ترس دوباره باردار نشدن، آرزو می‌کنند در اولین تجربه مادر شدن‌شان صاحب دو فرزند شوند شاید هم چند قلو... بگذریم از شرایط سخت این روزها که خیلی ها از پس هزینه یک فرزند هم بر نمی آیند اما با دل بی تاب و بی قرار دیدن دوقلو ها، دل آدم برای داشتنشان ضعف می رود. با هم در مجله خبری پرسون به چطور فرزند دو قلو داشته باشیم، پرداخته ایم که با هم میخوانیم.
افسردگی جنسی در رابطه زناشویی تاثیرات زیادی میگذارد. اینکه یکی از طرفین یا هر دو مبتلا به افسردگی جنسی باشند کیفیت رابطه جنسی را از بین می برد. مجله پرسون به مسئله مهم افسردگی جنسی پرداخته است که در ادامه ضمن آشنایی با علائم آن راهکارهای مقابله و درمان را جستجو کرده ایم و بدان پرداخته ایم
امروز کمتر نوجوان و جوانی پیدا می‌شود که در شبکه‌های‌اجتماعی فعالیت نداشته باشد. فضای‌مجازی در کنار مزایای زیادی که دارد، می‌تواند برای افرادی که با یک سری مهارت‌ها آشنا نیستند، دردسرساز شود.
دلبستگی و وابستگی دو واژه با معنای متفاوت می باشد.دلبستگی به معنای پیوند عمیق قلبی می باشد اما وابستگی به معنای اتکا به دیگران برای رفع نیازها می باشد.همانطور که مشخص است وابستگی مانع از رشد فرد می شود در این مطلب به موضوع رفتار با همسر وابسته پرداخته ایم.
یک روانشناس با تشریح چالش های ازدواج مجدد پس طلاق و چگونگی برخورد با آن‌ها پرداخت. اولین شرط برای ازدواج مجدد بعد از طلاق، این است که باید زمانی به فکر ازدواج باشند که مدت زمان قابل قبولی گذشته باشد و به پذیرش طلاق رسیده باشند و روی خودشان کار کرده باشند.
زن و شوهر هنگام زندگی بایکدیگر از هم ارث میبرند مگر اینکه رابطه زناشویی آنها خاتمه یافته باشد. در این بین استثنائی وجود دارد که زن بعد از طلاق هم از میراث همسر قبلی خود بهره مند میشود.