مهمترین اخبار

صبح امروز در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی ۴ پرونده در خصوص جرائم مطبوعاتی و سیاسی بررسی شد.

در جمع جوانان و برگزیدگان استان گلستان:

اقرار جهانگیری به بی توجهی دولت به زنان و اهل سنت

جهانگیری با تأکید بر اینکه اهل سنت همواره در کنار انقلاب بوده اند و دولت مکلف است مسایل آنها را حل کند، گفت: قبول دارم که در حق اهل سنت و زنان کوتاهی هایی شده است.

قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

ساخت مستند نامه های دوران دفاع مقدس در یزد

قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: فیلم مستند نامه ها و یادداشت های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس در راستای دومین کنگره شهدای استان ساخته می شود.
در وضعیت حال نیز؛‌ هر روز صبح یک پیام بسته بندی شده وارد فضای رسانه ای کشور می‌شود و دست به دست در پیام رسان ها و سایت های مختلف به گردش در می اید و در مسیر خود فکر ها و قلب های زیادی را مجروح می‌کند .
پدرام پاک آیین، نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات طی نامه ای به رییس جمهور با یاداوری شرایط دشوار مطبوعات کشور، خواستار لغو آیین نامه نحوه فعالیت دستگاه های اجرایی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت( ستاد) و بازگشت اگهی های دولتی به مطبوعات شد‌.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجربه دوران کرونا را روزنه‌ ارتباط با جهان، دانست و گفت: باید تجربه شاعرانه کرونایی را با جهان مبادله کنیم، دردی که همه مردم جهان با آن مرتبط بودند و همه شاعران جهان با آن همراهی و هم‌آوایی کردند را راهی برای ارتباط با جهان بگیریم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: مسابقه و سمینار شاهنامه با هدف ترویج شاهنامه خوانی و آشنایی بیشتر نسل جوان با شخصیت فردوسی بزرگ در منطقه غرب کشور به میزبانی لرستان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.