آرشیو

پرسون پیگیر چطور؟ چگونه؟ چرا؟ تمامی رویدادها و رخداد ها... | این رسانه سعی دارد: امانتداری صدیق، مستقل و بی‌طرف،منتقدی منصف، بصیر و بی‌غرض، پرسشگری جریان‌ساز با مهارت سوال پرسیدن باشد.

مهمترین اخبار

دبیر چهارمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از ثبت‌نام ۱۵ هزار نفر در مسابقات این جشنواره خبر داد و گفت: آزمون‌های جشنواره قرآن و عترت از ۱۵ تا ۲۶ آذر برگزار می‌شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز مجلس، امشب بعد از اخبار شبانگاهی ساعت ۲۱ در گفتگوی زنده تلویزیونی شرکت می‌کند.
محمدحسین توتونچیان یکی از تهیه‌کنندگان موسیقی و مدیران سامانه‌های فروش بلیت کنسرت، ضمن تشریح مشکلات و موانع برگزاری کنسرت‌ها در تهران، نسبت به آغاز بلیت‌فروشی اجراها تا دو هفته دیگر ابراز امیدواری کرد.
به همت تشکل عماریار استان قم و با همکاری گروه جهادی علی یاوران، فیلم سینمایی منصور در به شکل مردمی در چند سینما و نیز برخی مساجد و نهادهای استان قم به اکران درآمده است.
دقیقا 6 ماه و ۱۵ روز از آن روزی که سید ابراهیم رئیسی با گفتن جمله «قرار نبود که مردم در فشارهای اقتصادی بی‌پناه بمانند» پا به وادی انتخابات گذاشت، می‌گذرد و مردم ایران اسلامی همچنان منتظر هستند تا به‌صورت عینی لمس کنند در کارزار فشار سهمگین اقتصادی بی‌پناه نیستند و کسی به فکر آن‌هاست و بنا دارد باتدبیر و اقدام عملی، سفره کوچک‌شده آن‌ها در عصر پسابرجام را دریابد و حداقل به نسبت شأن و همت بلندشان بزرگ‌تر کند.
با حضور مدیرعامل بانک سینا انجام شد:

افتتاح شعبه جدید بانک سینا در نازی آباد تهران

طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک سینا، شعبه جدید این بانک در نازی آباد تهران در راستای توسعه خدمات و رفاه حال شهروندان گرامی به بهره برداری رسید.
پشتیبانی از تولید به روایت بانک ملی ایران:

بازگشت رونق به تولید در چینی مقصود

بانک ملی ایران همواره پشتیبان و حامی بخش تولید بوده و شرکت های متعددی از صنایع مختلف با استفاده از تسهیلات این بانک توانسته اند به ایجاد و توسعه فعالیت های خود بپردازند. بر همین اساس مجتمع تولیدی چینی مقصود از جمله شرکت های است که توانسته است با پشتیبانی ها و حمایت های بانک ملی ایران به رونق و گسترش در تولید بازگردد.
رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست مشترکش با دولت گفت:کار مربوط به کرونا توسط دولت، کاری کارستان بود. دولت طی هفتاد روز، ۷۰۰ نفر تلفات در روز را به به حدود ۱۰۰ نفر رساند.
با جو مثبت برآمده از نشست افتتاحیه کمیسیون مشترک برجام در روز دوشنبه و تمرکز کارگروه‌های رفع تحریم و تعهدات هسته‌ای در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در هتل کوبورگ وین، خوش‌بینی‌ها به این دور از گفت‌وگوها در حال نمایان شدن است. روسای جمهور ایران و فرانسه در گفت‌وگویی تلفنی بر اراده جدی برای به نتیجه رسیدن مذاکرات تاکید کردند.