آرشیو

پرسون پیگیر چطور؟ چگونه؟ چرا؟ تمامی رویدادها و رخداد ها... | این رسانه سعی دارد: امانتداری صدیق، مستقل و بی‌طرف،منتقدی منصف، بصیر و بی‌غرض، پرسشگری جریان‌ساز با مهارت سوال پرسیدن باشد.

مهمترین اخبار

وجیهه سامانی دبیرعلمی جایزه جلال از اتمام مرحله نخست داوری‌ها خبر داد و گفت: در انتخاب داوران تلاش کردیم از چهره‌های صاحب اثر و دارای تخصص و تجربه استفاده کنیم.

مدیر اجرایی این شرکت سرمایه‌گذاری در پاسخ به این سوال که آیا همچنان به پیش‌بینی قبلی خود مبنی بر رسیدن ارزش بیت‌کوین تا سال ۲۰۳۰ به یک میلیون دلار پایبند است یا خیر. وی تاکید کرد که بازار نزولی فعلی برای ارز دیجیتال معیار ضروری است به این دلیل که دارایی باید مورد آزمایش قرار گیرد و برای آزمایش اعتقادات سرمایه‌گذاران از بحران عبور کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمع کثیری از بسیجیان فرمودند: بسیج صرفاً یک سازمان نظامی نیست و جایگاهش رفیع‌تر است و بسیج، فرهنگ خدمت بی‌تظاهر به مردم است.
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: یکی از مشکلات حرف‌های رئیس‌جمهور این است که حرفی که می‌زند در دولت صاحب ندارد که بتواند آن را اجرایی کند.
همزمان با پخش ویژه‌برنامه‌های جام‌جهانی قطر ۲۰۲۲ فصل دوم برنامه تلویزیونی «میشه که بشه» روزهای زوج ساعت ۱۹:۳۰روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.