پرسون پیگیر چطور؟ چگونه؟ چرا؟ تمامی رویدادها و رخداد ها... | این رسانه سعی دارد: امانتداری صدیق، مستقل و بی‌طرف،منتقدی منصف، بصیر و بی‌غرض، پرسشگری جریان‌ساز با مهارت سوال پرسیدن باشد.

مهمترین اخبار

پویشی ملی با عنوان «خوانش کتاب» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شده است تا دانش‌آموزان و خانواده‌ها را بیش از پیش به مطالعه و کتاب‌خوانی تشویق کند.

در آستانه آغاز اجرای عمومی نمایش «سلام خداحافظ» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور در تالار حافظ، پوستر این اثر نمایشی منتشر شد.
رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد گفت: حدود ۴۰۰ خانه ثبت شده وقفی در یزد شناسایی شده که ۱۰۰ خانه آن قابل استفاده است و مابقی نیاز به بازسازی دارد.
قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه بازار آسیا افزایش یافت و در آستانه دیدار وزیران اوپک پلاس، روند کاهشی که در چند روز معامله گذشته داشت را متوقف کرد.
اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران و وزش باد شدید خبر داد و اعلام کرد: از بعد از ظهر چهارشنبه تا روز شنبه (۸ تا ۱۱ آذر) به‌تدریج با استقرار جوی در مناطق پرتردد شهری، روند افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.
امین بانی خواننده موسیقی پاپ و محمدرضا علیمردانی گوینده و بازیگر به زودی کنسرتی را به میزبانی برج میلاد تهران برگزار می‌کنند.