نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در کنار توکل به خدا در عمل نیز به نسل جوان اعتماد کنیم زیرا امروز جوانان نیروهای پیشران جامعه هستند اما متاسفانه در عمل شاهد استفاده از این ظرفیت ها نیستیم.

یزد

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی:

پایه و اساس گام دوم انقلاب تحقیق، پژوهش و علم است

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر پایه اساسی بیانیه گام دوم انقلاب را بررسی کنیم شاهد عرصه تحقیق پژوهش و علم است که مخاطب اصلی آن دانشجو و دانشگاه و اساتید هستند.

یزد

استاندار یزد در آیین اختتامیه هفتمین کنگره بزرگداشت شهدای استان:

برگزاری یادواره های شهدا به ریشه دار کردن فرهنگ ایثار و شهادت کمک می کند

استاندار یزد با بیان اینکه کنگره شهدا می تواند گام موثری در این شناخت و راهبرد معرفی شهادت و ایثار در جامعه باشد گفت؛ این گونه کنگره ها می تواند به ریشه دار کردن فرهنگ ایثار و شهادت کمک کند.

یزد

رئیس کل دادگستری استان قزوین:

پیشگیری از وقوع جرم امری فراسازمانی است

رئیس کل دادگستری استان قزوین در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان قزوین گفت: پیشگیری از وقوع جرم امری فراسازمانی است چرا که بخشی از ارتکاب جرایم در خود دستگاه ها به وقوع می پیوندد.

قزوین

سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین:

پیشگیری از جرایم مهم در راس امور دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد

سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: یکی از اصول محوری در قانون اساسی و از ماموریت‌های دستگاه قضایی پیشگیری از وقوع جرم است که با همکاری سایر دستگاه ها شاهد کاهش جرایم و آسیب ها خواهیم بود.

قزوین

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد تاکید کرد؛

مدارس دولتی حق دریافت شهریه ندارند

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با تاکید بر اینکه مدارس دولتی حق ندارند شهریه دریافت نمایند گفت: تنها مرجعی که می تواند در مدارس تصمیم بگیرد که شهریه دریافت بشود یا چه مقدار به علت برنامه های مختلف دریافت شود انجمن اولیا و مربیان می باشد که به همین علت اصرار داریم افراد توانمند و دغدغه مند به انجمن های اولیا و مربیان ورود پیدا کنند.

یزد