285941

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان:

طرح راهداری محوری در محورهای پرتردد و شریانی در حال اجراست

تصویر طرح راهداری محوری در محورهای پرتردد و شریانی در حال اجراست
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اجرای طرح راهداری محوری در محورهای پرتردد و شریانی استان همدان در حال اجراست.

به گزارش پرسون از همدان، صفر صادقی راد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان هدف از اجرای طرح راهداری محوری در استان همدان را تسریع در طرح‌های راهداری بیان کرد و گفت: طرح راهداری محوری با هدف هم افزایی و بهره‌وری بیشتر از نیروهای راهداری با مرکزیت یکی از شهرستان‌ها و مشارکت شهرستان‌های همجوار و اولویت بندی انجام می‌شود.

وی افزود: طرح راهداری محوری در مرحله نخست در محورهای پرتردد و شریانی استان همدان با سرعت و پیشرفت مناسبی در حال اجراست.

صادقی راد، عملیات راهداری در این طرح را شامل تعریض و اصلاح راه ها، لکه گیری، درزگیری، حذف چاله و خرابی آسفالت، اصلاح پیچ، رفع نقاط حادثه خیر و مواردی از این قبیل برشمرد.

مدیرکل راهداری استان همدان ادامه داد: ایمن سازی راه‌های ارتباطی، تسطیح جاده‌ها، شانه‌سازی حاشیه راه، اصلاح شیب شیروانی، آزادسازی حریم راه‌ها و پاک‌سازی آن‌ها از مهمترین وظایف طرح راهداری محوری است.

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح شاهد افزایش ضریب ایمنی در محورها و کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن باشیم.

صادقی راد یادآور شد: طرح راهداری محوری با مشارکت ۲۸۰ دستگاه ماشین آلات و ۲۵۰ نفر از نیرو‌های راهداری استان همدان در حال اجراست.

گفتنی است، استان همدان در مجموع دارای پنج هزار و ۴۳۸ کیلومتر راه ارتباطی است و در مسیر چند کریدور منطقه‌ای، آسیایی و بین المللی قرار دارد.

| 285941

مطالب مرتبط