مهمترین اخبار

در اواخر قرون وسطی، پژوهشگران دین به این نتیجه رسیدند که کتاب مقدس و دیگر متون دینی شامل ابهاماتی که مسیر فهم آن‌ها را می‌بندد. این چالش‌ها در درون بخش‌هایی از متون مقدس نهفته بود که با منطق و عقل سلیم جور در نمی‌آمد. بنابراین علم تأویل و تفسیر متن یا همان «هرمنوتیک» به وجود آمد.

صابون یکی از رایج ترین لوازم بهداشتی برای نظافت است. اما علاوه بر تمیز کردن از کاربردهای دیگری هم برخوردار است. در این مطلب شما را با کاربردهای جالب صابون که شاید تا به حال نشنیده باشید آشنا می کنیم.

جملات و عکس هایی برای تبریک به دوستان و همکاران

متن رسمی و غیر رسمی تبریک شب یلدا

در این بخش مجموعه بی نظیر و خواندنی از متن های رسمی تبریک شب یلدا برای دوست و همکار را گردآوری کرده ایم می توانید این عکس نوشته های تبریک را برای دوستان و همکاران خود بفرستید.

اینفوگرافیک پرسون؛

در هوای آلوده چه بخوریم؟

میوه و سبزیجات تازه، دسته‌ای مهم از مواد غذایی محسوب می‌شوند که حتما باید در هنگام آلودگی هوا مورد استفاده قرار گیرند. آنتی‌اکسیدان‌های موجود در میوه و سبزیجات نقش حیاتی در سلامت ریه ها دارند.

علیرغم گزارش های و اخبار «پرسون» در بحث بود یا نبود کرونای انگلیسی در کردستان و مخالفت برخی از مسئولان بهداشتی و دیگر مدیران ارشد این استان، نهایتا رییس سازمان نظام پزشکی کشور امروز وجود کرونای انگلیسی در این خطه را تایید کرد.