صفحه اصلی سیاست

در سرویس سیاسی آخرین و مهمترین خبرهای سیاست داخلی و خارجی را بدون در نظر گرفتن جبهه و جناح و به صورت کاملا بی طرف در حوزه های متنوعی چون رهبری، مجلس، دولت، احزاب، دفاعی و امنیتی و ... بخوانید.

مهمترین اخبار

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه حقوق سربازان باید متناسب با کارکنان افزایش یابد، گفت: اگر افزایش حقوق کارکنان به دلیل بالا رفتن هزینه‌های زندگی بوده، حقوق سربازان که از همین مردم هستند نیز باید افزایش یابد.

در حالی ٧٠روز از آغاز اعتراضات سراسری می‌گذرد که تئوریسین های دولت و مجلس نظریات متفاوتی درباره چرایی اعتراضات بیان کردند. خبرآنلاین عدم شناخت صحیح دولت و مجلس از دلایل واقعی اعتراضات و استمرار آن را در گزارشی بررسی کرده است.

جمهوری اسلامی با دست فرمان گذشته دیگر نمی تواند ادامه بدهد. این وضعیت بن بست مطلق است و امکان تداوم ندارد. سیستم هم در درون خودش این موضوع را احساس می کند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: اکثر افراد حاضر در اغتشاشات فرزندان خانواده‌های دارای آسیب‌های اجتماعی هستند همچنین عده‌ای تحت تأثیر شبکه‌های اجتماعی و احساسات در این عرصه حضور پیدا کردند.

وزیر کار گفت: استفاده از کالابرگ اختیاری است یعنی کسانی که خواستند می توانند از استفاده کنند و کسانی که خواستند می توانند از مبلغ نقدی استفاده کنند. کارت الکترونیکی افراد معادل مبلغ یارانه شارژ می شود و افراد در یک بازه زمانی مشخص مختار هستند با این کارت، پروتیین خرید کنند یا پول آن را برداشت کنند.