صفحه اصلی جامعه

مهمترین اخبار

دقت کنیم! این روزها ویروس هزار چهره کرونا به همه نقاط و مکانها سَرک می‌کشد و با تمام قدرت سعی می کند حالِ افراد مختلف را بگیرد؛ در نتیجه از بی تفاوتی و به عبارت بهتر بی خیالی نسبت به این ویروس سرکش پرهیز کنیم تا شاهد زانو زدن مقابل آن نباشیم.

دو سال پیش بود که انجمن صنایع لبنی کشور به وزارت صمت نامه ای ارسال کرد تا در صورت موافقت وزارت صمت و دولت قیمت لبنیات برای اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه تنها با سه درصد سود عرضه شود تا از این طرق کمک حال معیشتی برای این دسته از افراد جامعه برای تامین کالاهای لبنی به عنوان مهم ترین کالای اساسی خانوار صورت گیرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی از وقوع 3 زمین لرزه در شهرستان درح این استان خبر داد.

60 درصد پسرهای بین 20 تا 30 سال در ایران مجردند که این یعنی آنها رویای ازدواج و تشکیل خانواده را در سر دارند و رسالت سختی را بر دوش دولت سیزدهم گذاشته است.

نقش کابینه حسن روحانی در تنش آبی کشور؛

همه مقصر هستند الا دولت!

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در روزهای پایانی عمر دولتش با سبک و سیاق همیشگی تقصیر ناکارآمدی‌ها و وضعیت کنونی کشور در تمام بخش‌ها را به گردن زمین و زمان می‌اندازد، الا کم‌کاری و اتخاذ تصمیمات اشتباه در دوره هشت ساله ریاست‌جمهوری اش.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد امسال 1 میلیون و 407 هزار نفر کلاس اولی در کشور داریم. اسامی افراد لازم التعلیم از سوی سازمان ثبت احوال در اختیار ما قرار گرفته که برای شناسایی بازماندگان از تحصیل موثر است.