دیدنی و خواندنی

در سرویس دیدنی و خواندنی هرآنچه در دنیای اطراف برای مخاطب جذاب و آموزنده باشد منتشر می شود.

مهمترین اخبار

با پرسون سفر کنید؛

دیدنی های جذاب شهر تبریز

شهر پر راز و رمز تبریز، پایتخت استان آذربایجان شرقی، نفش زیادی در زمینه های اقتصادی و سیاسی کشور از قدیم تا کنون داشته است.
پرسون گزارش می دهد؛

معرفی بهترین هتل های تهران

در سال‌های اخیر شاهد ساخت چندین هتل شیک و لوکس در تهران بوده‌ایم. با این روند، دیگر نمی‌توان با اطمینان خاطر از یک یا دو نام خاص به عنوان بهترین هتل‌ های تهران یاد کرد. بلکه در کنار این هتل‌های معروف و معتبر، باید به هتل‌ های شیک و زیبایی نظیر اسپیناس و اسپیناس پالاس نیز اشاره کرد.
می گویند این شهر توسط جنیان بنا شده است؛

شهر باستانی پترا، یکی از عجایب جهان!

شهر باستانی پترا واقع در جنوب اردن شهر تاریخی بسیار عجیب که در دوران نبطی ها بنا شده است.
پرسون گزارش می دهد؛

سفر به دره های دیدنی ایران

دره های ایران مکان های زیبایی برای سفر و پیکنیک به همراه خانواده و دوستان هسنتد.
پرسون آموزش می دهد؛

عطر خودتان را در خانه بسازید

برای ساخت عطر در خانه می توانید از انواع گل ها و میوه های خوشبو استفاده کنید، ترفندهای ساخت عطر را در ادامه مشاهده کنید.
ایرانگردی با پرسون؛

مکان های دیدنی و حیرت آور یزد

شهر یزد یکی از دیدنی ترین مکان های ایران است که از نظر مختصات جغرافیایی مرکز کشور ایران محسوب می‌شود.
الگوی تنفسی دقیقی برای همه افراد وجود دارد که معمولاً می‌توان از راه‌های مختلف، آن را تمرین کرد.

این سویه به طور معمول با گیجی و خواب آلودگی، فشار و درد در قفسه سینه، اسهال و استفراغ، دردهای شکمی، تنگی نفس و کاهش سطح هوشیاری همراه شده و در کودکان و نوجوانان باعث تب شدید و سرفه‌های پی در پی می‌شود.

در هر یک دقیقه در فضای اینترنت، ۵۰۰ ساعت محتوای یوتیوبی آپلود می‌شود،  ۶۹۵ هزار استوری در اینستاگرام به اشتراک‌ گذاشته می‌شود و بالغ‌بر ۷۰ میلیون پیام از طریق پیام‌رسان‌های واتس‌اپ و مسنجر فیس‌بوک ارسال می‌شود.

واکسن‌ها در طی 200 سال اخیر یکی از عوامل مهم سلامت جوامع محسوب می‌شوند. بیماری‌های عفونی مرگ‌باری مثل سرخک و سل به وسیله واکسیناسیون کمرنگ یا حتی ریشه کن شدند. در مورد کرونا هم واکسیناسیون یکی از مهم‌ترین عوامل خروج از بحران و کاهش مرگ و میر خواهد بود. در این ویدیو 10 نکته مهم درباره واکسیناسیون را ببینید.
بنا به توصیه سازمان بهداشت جهانی، واکسیناسیون مادران باردار به منظور جلوگیری از بروز خطرات ابتلاء به کووید ۱۹، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. البته انجام واکسیناسیون مادران باردار واجد شرایط در مراکز کشور، در صورت رضایت وی پس از مشاوره امکان پذیر خواهد بود.
معمولا تمام ما روزانه از پل های زیادی استفاده می کنیم در این میان پل هایی وجود دارند که عبور از آنها کار بسیار هیجانی و ترسناکی میباشد.
خانم‌ها و آقایان باید نکات مختلفی را رعایت کنند تا خوش‌تیپ به نظر بیایند و خوش‌تیپی و خوش‌پوش بودن کار خیلی سختی نیست، فقط باید اصول آن را رعایت شود.
فوق تخصص نوزادان گفت: متاسفانه در حال حاضر سویه دلتای کرونا بسیاری از کودکان را گرفتار کرده و به شدت نوزادان و کودکان در معرض ابتلا به این نوع از ویروس کووید ۱۹ هستند.
ونیز یکی از شهر‌های جذاب و توریستی جهان است که حقایق جالب و جذابی دارد، در این گزارش برخی از این موارد را مشاهده می‌کنید.

فراری، خودروی کوچک‌مقیاس و برقی تستا روسا J را عرضه می‌کند. این محصول بر اساس نمونه‌ اصلی تستا روسا ۲۵۰ با ابعادی کوچک‌تر، به قیمت ۱۱۰ هزار دلار (معادل ۳ میلیارد تومان) تولید شده است.
اگر موسسه های زبان از خانه یا محل کارتان خیلی دور باشند یا هزینه های شان خیلی زیاد باشد، در این صورت بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل است.