دیدنی و خواندنی

در سرویس دیدنی و خواندنی هرآنچه در دنیای اطراف برای مخاطب جذاب و آموزنده باشد منتشر می شود.

مهمترین اخبار

پرسون معرفی می کند؛

بهترین شهرهای ترکیه برای سفر

ترکیه یکی از برترین کشورهای توریستی در جهان به شمار می‌آید و با توجه به این که از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بسیار زیادی برخوردار است، از نقاط مختلف جهان برای دیدن بهترین شهرهای ترکیه به این کشور سفر می‌کنند.
بسیاری از افراد، رمان خواندن را مثل قدم زدن با پاهای دیگران می‌دانند. حقیقت هم همین است. ما با خواندن داستان زندگی آدم‌های مختلف می‌توانیم تجربه‌ی زندگی به دست بیاوریم.
رزومه ها بخش مهمی از تلاش برای جستجوی شغل محسوب می شوند. اگر بدنبال شغل رویایی تان هستید، باید سروسامانی به ظاهر رزومه تان بدهید و از اشتباهات رایج اجتناب کنید.
انیمیشن‌ها فقط فیلم‌های «بچگانه» نیستند، بلکه با مفاهیم عمیق‌تر و پرمعناتری باعث روشن شدن مسائل بسیار مهمی می‌شوند که هر کسی در هر سنی می‌تواند با آن‌ها ارتباط برقرار کند.
هنگام خرید هندزفری، تشخیص نوع اصل از تقلبی آن بسیار مهم می باشد. نمونه های فیک و تقلبی زیادی در بازار وجود دارند که سبب گمراهی خریدار می شوند. نمونه های تقلبی از نظر ظاهر، همانند نمونه اصل و اورجینال می باشند ولی با در نظر گرفتن چندین نکته، می توانید به راحتی هندزفری اصل از تقلبی را تشخیص دهید.
با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارتباط گرفتن افراد از سراسر دنیا با یکدیگر، اهمیت یادگیری زبان های خارجی نیز بسیار بیشتر از گذشته شده است. علاوه بر آن، بسیاری از افراد که به دنبال مهاجرت از ایران هستند، باید یک زبان خارجی را به عنوان زبان مرجع انتخاب کنند.
سوارکاری ترکیبی از ورزش، هنر و مهارت است. پایه و اصول سوارکاری در تمام دنیا یکسان است و با چند بار تمرین می‌توانید مهارت‌های ابتدایی سوارشدن به اسب و هدایت آن را یاد بگیرید. اگر عاشق سوارکاری با اسب هستید و دوست دارید این ورزش و تفریح جذاب را تجربه کنید، در ادامه با چطور همراه باشید.
یادگیری زبان انگلیسی با کتاب داستان اصلا کار سختی نیست. فقط کافی است کمی تلاش کنید. در این مقاله، بهترین کتاب‌های انگلیسی برای یادگیری زبان را به شما معرفی کردیم. ادامه راه با خودتان است.
در شهر مشهد، هتل‌های بسیاری وجود دارند که به جهت پذیرایی از زائرین ارجمند، فعالیت خود را آغاز کرده و در لِول‌های مختلف، خدمت رسانی می‌کنند. اگرچه هر یک از این هتل در جایگاه خود دارای محبوبیت هستند، اما نام برخی از آن‌ها را ممکن است بارها به عنوان پیشنهاد برای رزرو و اقامت در این شهر بشونید.
بر اساس آخرین گزارش‌های منتشرشده، نسل بعدی آیفون‌های اپل یعنی آیفون ۱۴ تغییرات بیشتری نسبت به آیفون ۱۳ خواهد داشت و با یک طراحی کاملا متفاوت در سال ۲۰۲۲ به کاربران عرضه خواهد شد.
چگونه تنظیمات Accessibility آیفون را برای اپ‌های مختلف شخصی کنیم؟

یک ترفند خوب برای آیفون داران

اگر نیاز به استفاده از ویژگی‌های دسترسی برای برنامه‌های مختلف دارید، اما نمی‌خواهید از آن‌ها در تمام بخش‌های آیفون خود استفاده کنید، این نکات باید برای شما مفید باشد.
اگر از اهالی تهران باشید که حتما با جاهای دیدنی آن آشنا هستید. اما اگر قصد سفر به تهران را دارید، مطمئن باشید مناطق متعددی هستند که بازدید از آنها برایتان به تجربه‌ای ماندگار و فراموش‌نشدنی بدل خواهد شد.