مهمترین اخبار

نام عکاس: شهرزاد بهادری

با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری به بهره برداری رسید:

افتتاح طرح توسعه شرکت چینی ‌زرین اصفهان

آخرین اخبار

مدرس دانشگاه و رییس اداره امور اجتماعی شهرداری اصفهان اعلام کرد:

اکثر کودکان خیابانی در اصفهان، مهاجر و غیر بومی هستند

مدرس دانشگاه و رییس اداره امور اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: اغلب کودکان کار در شهر اصفهان غیر بومی و از خانواده های مهاجری هستند که به این کلانشهر نقل مکان کرده اند و شیوع بیماری کرونا، سلامت آنها را تهدید می کند.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان اصفهان:

در نوروز ۱۴۰۰ به جای ممنوعیت سفر با محدودیت سفر رو به رو هستیم

محسن روناسی رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان اصفهان گفت: بر اساس آخرین آمار ستاد ملی کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سفرهایی انجام می‌گیرد.

مدیر مرکز پایش شرکت آب و فاضلاب استان:

آب آشامیدنی اصفهان آلوده نیست

فهیمه امیری مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: با توجه به نمونه برداری‌های میکروبی و کلرسنجی روزانه از شبکه توزیع شهر اصفهان و اجرای حدود ۲۰۰ مورد آزمون میکروبی و ۶۰۰ مورد کلرسنجی در ماه، هیچ گونه آلودگی در شبکه توزیع آب اصفهان مشاهده نشده و آب شبکه کاملا سالم و بهداشتی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان:

اصفهان به یک استان تاثیرگذار در صنعت نمایشگاهی کشور تبدیل شده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: نمایشگاه یک زیرساخت بسیار مهم و تاثیرگذار در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی محسوب می‌شود و اکنون اصفهان یکی از استان‌های تاثیرگذار در حوزه نمایشگاهی به شمار می‌رود.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان: مهمترین بخش در تحقق اقتصاد مقاومتی ایجاد شغل به ویژه برای نیازمندان است که کمیته امداد استان اصفهان پرچمدار تحقق این مهم در استان اصفهان است به نحوی که در سال جاری تاکنون موفق به ایجاد ۷۸۴۷ فرصت شغلی شده است.

با محوریت آموزش به روستاییان برگزار گردید؛

اولین برنامه سه شنبه های آبی در استان اصفهان

اولین برنامه سه شنبه های آبی در روستای دشتی در منطقه کراج و برآان در بخش مرکزی استان اصفهان برگزار شد.هدف از اجرای این برنامه که هر دوهفته یک بار در روستاهای استان اصفهان برگزار می گردد، آموزش مدیریت مصرف آب به روستاییان است.
شهردار فلورانس در نامه ای به قدرت اله نوروزی، شهردار اصفهان نوشت: متأسفانه سال 2020 زخم های عمیقی برای بسیاری از مردم جهان بر جای گذاشت. عده ای جان خود را از دست دادند و همچنین بحران های اقتصادی و اجتماعی که در پی این پاندمی جهانی رخ داد و تداوم آن هنوز همه ما را در سراسر جهان به چالش کشانده است.

نماینده اصفهان در مجلس خبرگان:

توهین به روحانی مهم‌تر است یا خالق؟

نماینده اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اعضای شورای تأمین اصفهان پاسخ دهند که توهین به مخلوق یا توهین به خالق مهم‌تر است که شهردار اصفهان چند سال است از رفتارهای غیرشرعی همچون دوچرخه‌سواری دختران دفاع می‌کند.

عضو هیئت مدیره نظام پزشکی استان اصفهان اعلام کرد:

شورای هماهنگی نظام پزشکی راهی برای دور زدن قانون

عضو هیئت مدیره نظام پزشکی استان اصفهان گفت: تشکیلاتی با عنوان شورای هماهنگی در استانها شکل گرفته و عملا این شورا را به ابزاری برای دور زدن مصوبات هیات مدیره نظام پزشکی مراکز استان و اعمال دخالتهای ناموجه تبدیل  کرده و به جرات می‌توان گفت که تعریف این نوع کاربری برای شورای هماهنگی بارزترین مصداق نقض دموکراسی، منطق و صداقت است.

رئیس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان خبر داد:

کاهش 3 درجه ای دمای هوا در اصفهان

رئیس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان ۲ تا ۳ درجه کاهش خواهد داشت.

سی و نهمین جشنواره فجر اصفهان چگونه بود؟

فیلم هایی با درون­مایه نا امیدی

کارشناس ارشد سینما و بازیگر جوان اصفهان گفت: مضامینی مثل خودکشی یا چشم‌داشت به ناموس دیگری و خیانت که هرسال به آن اشاره ‌شده است امسال هم متاسفانه بیشتر به این مسائل پرداخته‌شده، فیلم‌ها همچنان در جریان امپریالیسم فرهنگی است که از نیمه دوم دهه هفتاد و سالهای اول دهه هشتاد شروع‌شده و تا به امروز هم گریبان ما را گرفته است.
مدیرکل زندان های استان اصفهان گفت: ۹۵۳ زندانی غیر عمد و مالی در استان داریم که بیشترین مبلغ مربوط به مهریه و ۶۰ درصد بدهی های زیر ۵۰ میلیون تومان و بقیه بدهی های کلان و تا ۸۰۰ میلیارد تومان است که در مجموع خیران باید کمک کنند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی:

سیستم مدیریتی کنونی مریض است

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: پیله بودن یکی از رموز موفقیتم در این سیستم مدیریتی مریض است.

رئیس اداره فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان:

کسب مقام اول علمی کاربردی در مناظره بین داننشگاهی

رئیس اداره فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان اظهار داشت: دانشگاه علمی کاربردی اصفهان در مناظره بین دانشگاهی صنعتی، اصفهان و جهاد دانشگاهی مقام اول را به دست آورد.