مهمترین اخبار

ایمان حامی خواه

یخ زدگی آبشار گنجنامه

نام عکاس: ایمان حامی خواه

نام عکاس: فروغ طاهرخانی

  • عکس

نام عکاس: سارا پیرانه

مهدی بیرانوند روژمان

قتل ویردار درخت ۴۵۰ ساله لرستانی

نام عکاس: مهدی بیرانوند روژمان

  • عکس
اولین یادواره 1650 شهید شهرستان یزد با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیح مستضعفین کشور، آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و جمعی از مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی استان یزد برگزار شد.

مبین پیمانکار

شهر هزار پیکر‎

سنندج، شهر مجسمه‌ها یا شهر هزار پیکر به احترام ادیبان، ورزشکاران و افراد به نام این دیار و به واسطه مجسمه سازان به نام سنندج پیکره‌ها و سردیس‌هایی را در میادین، پارک‌ها و جایگاه‌های خاص شهر به خود دیده است. مجسمه‌های آزادی، انقلاب، کودک، کوزه به دوش، بسیج، کوهنورد، ملا مصطفی بیسارانی، شهید صیاد شیرازی، برادران شهید نمکی، مستوره اردلان، مولوی کرد، چوپان، مجسمه مقاومت (بزرگ‌ترین مجسمه ایران)، اوراز، ماموستا عثمان هورامی و مجسمه‌های مشاهیر از جمله پیکره‌هایی است که در شهر سنندج نصب شده است.
طی دو هفته گذشته محدودیت‌های کرونایی شدیدی در استان تهران آغاز شد که تعطیلی اصناف و محدودیت تردد در شهر نیز جزو آن‌ها بود، اما از ابتدای این هفته و تغییر وضعیت پایتخت از قرمز به نارنجی، برخی از محدودیت‌ها برداشته شد.
سراب گیان از عجایب زیبای خلقت با چشمه های جوشان، پر آب و زلال در ۲۱ کیلومتری جنوب غربی نهاوند در پای کوه های گرو از سلسله جبال زاگرس در امتداد دره ای به نام «درون» که دو کوه بزبی و گوچال آنرا احاطه کرده اند واقع شده است.