مهمترین اخبار

نام عکاس: صادق بصیرت

مبین پیمانکار

شهر هزار پیکر‎

نام عکاس: مبین پیمانکار

طی دو هفته گذشته محدودیت‌های کرونایی شدیدی در استان تهران آغاز شد که تعطیلی اصناف و محدودیت تردد در شهر نیز جزو آن‌ها بود، اما از ابتدای این هفته و تغییر وضعیت پایتخت از قرمز به نارنجی، برخی از محدودیت‌ها برداشته شد.
سراب گیان از عجایب زیبای خلقت با چشمه های جوشان، پر آب و زلال در ۲۱ کیلومتری جنوب غربی نهاوند در پای کوه های گرو از سلسله جبال زاگرس در امتداد دره ای به نام «درون» که دو کوه بزبی و گوچال آنرا احاطه کرده اند واقع شده است.
یزد_پرسون؛ در پی روند روبه رشد بیماران کرونایی در استان یزد که منجر به تکمیل تخت های بیمارستانی و راه اندازی بیمارستان های صحرایی شده است سخت گیری بازرسان ستاد کرونا در استان در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اصناف تشدید شده و در این راستا برخوردهای قاطع با متخلفان صورت گرفته است.
رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ با اعلام رمز یا رسول الله (ص) با گسترش و استقرار سامانه‌های بومی موشکی، راداری، اطلاعات شناسایی، جنگ الکترونیک، سامانه‌های ارتباطی و شبکه دیده بانی بصری آغاز شد. در این مرحله از رزمایش علاوه بر اجرای عملیات مقابله با تهاجم الکترونیک دشمن، اهداف متخاصم با سامانه‌های بومی سوم خرداد و ۱۵ خرداد منهدم شده و سامانه موشکی مرصاد و طبس با موفقیت شلیک شد.