مهمترین اخبار

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: تمام فدراسیون‌ها در اردو هستند و به صورت مستمر با فدراسیون ها در ارتباط هستیم تا مشکلات و چالش‌ها بر طرف شود.
معاون امور جوانان انجمن آسیب شناسی اجتماعی ایران:

ورزش نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرایم دارد

احمدرضا دلیران فیروز معاون امور جوانان انجمن آسیب شناسی اجتماعی ایران گفت: کیفی سازی اوقات فراغت در جامعه، به ویژه در میان جوانان از طریق ورزش، از وقوع جرایم و انواع آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند زیرا ورزش در کاهش ناسازگاری های فردی و اجتماعی بسیار موثر است.
فدراسیون ایران به دو وزنه‌بردار که شانس کسب سهمیه المپیک دارند اعلام کرده است، از رنکینگ المپیک حذف می شوند تا شاید سهراب مرادی شانسی برای کسب سهمیه داشته باشد.
مجمع انتخابات فدراسیون شطرنج به ریاست مهدی علی نژاد برگزار شد و حسن تامینی لیچانی با کسب ۲۶ رای از ۴۱ رای اعضای مجمع به مدت ۴ سال رییس فدراسیون شطرنج شد.
وزیر ورزش و جوانان به همراه جمعی از ورزشکاران و کارکنان این وزارتخانه روز سه شنبه در آستانه سالگرد رحلت جانسوز امام خمینی (ره) با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی با آرمان های بلند بنیانگذار کبیر انقلاب تجدید میثاق کردند.
نماینده همکار سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ با حضور در تهران، اقدام به نمونه‌گیری از ورزشکاران ایرانی کرده و این اقدام کماکان ادامه دارد.