مهمترین اخبار

تنها پینتبالیست حرفه ای استان مرکزی در گفت و گو با پرسون:

چشم انتظار حمایت مسئولان استان هستم

احمد حسینی قهرمان رشته پینتبال متولد سال ۶۷ در کرمانشاه و ساکن اراک است که به جز مدال های طلایی که در این رشته کسب کرده است در زمینه تحصیلات نیز خوش درخشیده و دارای دو مدرک لیسانس در رشته های مختلف است.
دیوید تیلور قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم سال ۲۰۱۸ کشتی آزاد جهان از رویارویی‌اش با جردن باروس مدعی وزن ۷۴ کیلوگرم در روزهای آینده خبر داد.
یادداشت/ اگر شایعات مطرح در فوتبال کرمانشاه رنگ واقعیت به خود بگیرد بدون شک تمامی عوامل پیدا و پنهان این ( مهندسی)سازی مشمئز کننده افشا و به اطلاع افکار عمومی کرمانشاهیان خواهد رسید.

پرسپولیس و استقلال و بحث وارد شدن به بورس؛

علینژاد: بازنشسته ها نمی توانند رئیس شوند

در حالی که در اساسنامه اعلام شده است که هر فردی در هر شرایطی می تواند نامزد احراز ریاست فدراسیون شود معاون فنی ورزشی وزارت ورزش می گوید: بازنشسته ها نمی توانند کاندیدا شوند در صورتی در برخی از فدراسیون‌ها بازنشسته ها همچنان محکم و استوار نشسته اند و آب از آب تکان نخورده است.

در بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر بزرگسالان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی؛

تنیس فراسنج و شهرداری کرج مرحله رفت را با پیروزی به پایان رساندند

روز سوم مرحله رفت بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر بزرگسالان آقایان باشگاههای کشور یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی( جام شهدا )از صبح امروز آغاز شد و تیم های شهرداری کرج و فراسنج تهران با پیروزی مشابه ۶ بر صفر مقابل نفت آبادان و دانشگاه یزد این مرحله از رقابت ها را به پایان رساندند.

درد و دل طهماسبی در قالب نقد به دبیر؛

طهماسبی: مگر کفگیر داوری ته دیگ خورده؟

یادداشت/ جناب دبیر سالهاست خانواده کشتی کشورمان خواهان سکانداری فدراسیون کشتی توسط اهالی خانواده کشتی هستند ولی با عملکرد شما در این فدراسیون اکثر آنان پشیمان شده اند.