مهمترین اخبار

یادداشت/ اگر شایعات مطرح در فوتبال کرمانشاه رنگ واقعیت به خود بگیرد بدون شک تمامی عوامل پیدا و پنهان این ( مهندسی)سازی مشمئز کننده افشا و به اطلاع افکار عمومی کرمانشاهیان خواهد رسید.

پرسپولیس و استقلال و بحث وارد شدن به بورس؛

علینژاد: بازنشسته ها نمی توانند رئیس شوند

در حالی که در اساسنامه اعلام شده است که هر فردی در هر شرایطی می تواند نامزد احراز ریاست فدراسیون شود معاون فنی ورزشی وزارت ورزش می گوید: بازنشسته ها نمی توانند کاندیدا شوند در صورتی در برخی از فدراسیون‌ها بازنشسته ها همچنان محکم و استوار نشسته اند و آب از آب تکان نخورده است.

در بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر بزرگسالان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی؛

تنیس فراسنج و شهرداری کرج مرحله رفت را با پیروزی به پایان رساندند

روز سوم مرحله رفت بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر بزرگسالان آقایان باشگاههای کشور یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی( جام شهدا )از صبح امروز آغاز شد و تیم های شهرداری کرج و فراسنج تهران با پیروزی مشابه ۶ بر صفر مقابل نفت آبادان و دانشگاه یزد این مرحله از رقابت ها را به پایان رساندند.

درد و دل طهماسبی در قالب نقد به دبیر؛

طهماسبی: مگر کفگیر داوری ته دیگ خورده؟

یادداشت/ جناب دبیر سالهاست خانواده کشتی کشورمان خواهان سکانداری فدراسیون کشتی توسط اهالی خانواده کشتی هستند ولی با عملکرد شما در این فدراسیون اکثر آنان پشیمان شده اند.

رییس سازمان ورزش بسیج مستضعفان در گفت وگو با پرسون عنوان کرد؛

همگانی کردن ورزش اصلی ترین هدف سازمان ورزش بسیج کشور

رییس سازمان ورزش بسیج مستضعفان اصلی ترین هدف سازمان متبوعش را همگانی کردن ورزش عنوان کرد و ابراز داشت: احیای پایگاه های مقاومت در مساجد ومحلات در دستور کار قرار گرفته تاورزش محلات را رونق ببخشیم.

فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران خبر داد؛

تسهیلات فدراسیون برای کارکنان خود

فدراسیون کشتی در راستای ارائه تسهیلات به کارکنان خود، صندوق اعطای وام قرض الحسنه را راه اندازی کرده است.

سخنگوی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران:

مسابقات کشتی ایتالیا رنکینگ المپیکی ندارد

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: مسابقات پلیکونه ایتالیا رنکینگ المپیکی ندارد اما یکی از رقابت‌های سطح یک کشتی است با این حال اعزام کشتی‌گیران بستگی به نظر کادر فنی دارد.