سایر

جدیدترین و پربیننده ترین اخبار ورزشی ایران و جهان در حوزه های مختلف ورزشی را در سرویس ورزشی پرسون دنبال کنید.

مهمترین اخبار

محمد خادم الشیخ کوهنورد حرفه‌ای و مربی امداد و نجات کوهستان گفت: فدراسیون کوهنوردی هشدارهای لازم را می دهد اما هیچ راه قانونی برای عدم ورود کوهنوردان به کوه وجود ندارد چرا که کوه دری ندارد و تنها راه کنترل جمعیت، فرهنگ‌سازی است. زمانی که هشدار داده می شود منطقه سیلابی بوده و صاعقه است، بازهم یک عده کار خودشان را می کنند.
با وجود حضور غیرقانونی نصیرزاده به عنوان رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در هیات رییسه فدراسیون کشتی، وی در انتخابات کمیته ملی المپیک هم شرکت کرده است.
عملکرد ضعیف شطرنج بازان ایرانی در المپیاد جهانی نشان از ضعف عملکرد فدراسیون مربوطه است.
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: ملی‌پوشان مثل همیشه احتیاط لازم را داشته باشند و پیش از مصرف احتمالی هر گونه دارو و مکمل مشاوره های لازم را از همکاران فدراسیون دریافت کنند تا هیچ گونه آسیبی از این نظر نیز به خود آنها و به ورزش کشور وارد نشود.

دلیران فیروز گفت: توسعه مینی گلف در تمامی استان های کشور و بالاخص در مناطق کم برخوردار برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و با جدیت این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد و جا دارد در این جا از حمایت های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور و فدراسیون گلف کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.