مهمترین اخبار

روابط عمومی نیروی دریایی سپاه ، در اطلاعیه‌ای ادعای اخیر سخنگوی وزارت دفاع آمریکا پیرامون نزدیکی شناورهای نیروی دریایی سپاه به شناورهای دریایی این کشور در تنگه هرمز را نادرست و فرار به جلو دانست و تاکید کرد : بهتر است امریکایی ها از رفتار غیرحرفه‌ای پرهیز و با تمکین قوانین و مقررات دریانوردی امنیت خلیج فارس را به مخاطره نیندازند.

آه از جهل و خشونت؛

تکرار تلخ "جان پدر کجاستی؟"

یادداشت/ بار دیگر همسایه به ماتم نشست. همسایه ای مظلوم که حتی کودکان بی گناهش هم از نامردی سیاست در امان نیستند.
یک کارشناس ارشد روابط بین الملل با اشاره به گزارش اخیر منتشر شدن از سوی «یاهو نیوز» در مورد ترور شهید سلیمانی از سوی آمریکایی‌ها گفت : براساس این گزارش برنامه ترور شهید سلیمانی از آغاز دوره ترامپ در سال ۲۰۱۷ چیده شده بود .
یک پایگاه خبری آمریکایی در گزارشی جدید درباره جزئیات اقدام جنایتکارانه واشنگتن در ترور سردار سلیمانی آورده است که در این عملیات رژیم صهیونیستی و نیروهای امنیتی اقلیم کردستان عراق نیز با آمریکا همکاری کرده بودند.

تقوی‌نیا؛ کارشناس سیاسی در گفت وگو با پرسون عنوان کرد:

سردار سلامی و پذیرش مسئولیت حملات اخیر به اسرائیل

علیرضا تقوی‌نیا؛ کارشناس مسایل غرب آسیا گفت: درگیری مستقیم با رژیم صهیونیستی در دستور کار ایران نیست، اما از جغرافیای لبنان، غزه، سوریه و عراق عملیات علیه اهدافی در سرزمین های اشغالی کاملا متصور است.
وزارت دفاع ‌و پشتیبانی نیروهای مسلح روز جهانی قدس را فرصتی بزرگ برای نمایش قدرت جهان اسلام برابر صهیونیسم غاصب توصیف و اعلام کرد: انتفاضه خواب راحت را از سردمداران رژیم صهیونیستی گرفته است.

فرمانده نیروی قدس سپاه:

مکتب ما مکتبی است که بن‌بستی ندارد

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: مکتب ما مکتبی است که بن‌بستی ندارد چون بر پایه ایمان و اعتقاد است؛ هر جا بر مدار دین عمل کردیم، خداوند در شرایط سخت و بحرانی به یاری و مدد ما آمد و راه را برای ما باز کرد.
معاون هماهنگ کننده ارتش، گفت:کشور ایران از گذشته‌های دور دارای تمدن دریایی بوده است بنابراین امروز باید به سمت احیای تمدن دریایی و ترویج فرهنگ دریایی حرکت کنیم چرا که موفقیت در پرتو رسیدن به این دو موضوع مهم شکل می‌گیرد.

سرلشکر موسوی در نشست هم افزایی با مشاوران جوان؛

نیروی زمینی ارتش از مهمترین محورهای ضد کواد در کشور است

نشست هم افزایی فرمانده کل ارتش به میزبانی دانشگاه افسری امام علی(ع) نیروی زمینی و با حضور مشاوران جوان شامل تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های افسری آجا و دانش‌آموزان و هنرآموزان مراکز آموزش تخصصی ارتش از نیروهای مختلف برگزار شد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تاکید بر آمادگی بسیج در واکسیناسیون عمومی کووید 19، گفت: در آستانه دسترسی به مقادیر بالای واکسن در کشور هستیم و باید تلاش کنیم ابتلا به شدت کاهش یابد تا وقتی واکسیناسیون عمومی آغاز شد، کشور در آرامش باشد.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد؛

معلمان؛ مجاهدان وادی علم و دانش

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: روز معلم، یادآور شکوه و عظمت مردان و زنان پاکباخته‌ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به نمایش گذاشتند و با تعلیم خود زنگار جهل و نادانی را از وجود بشر زدودند.
داوطلب نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری، اداره دولت به شکل ائتلافی و سهامی را غیرممکن دانست و گفت: باید از فضای دوقطبی عبور کرد و بجای پذیرش موفقیت، مسوولیت کاستی‌ها را قبول کنیم و همه به رییس‌جمهوری منتخب کمک کنیم.
اخیرا در فضای مجازی، تصویری از یک جوان فلسطینی منتشر شده که نشان از غرور و قدرت این جوان در به نمایش گذاشتن عکس سردار سلیمانی روبروی سربازان صهیونیستی را نشان می‌دهد.