پرسون پیگیر چطور؟ چگونه؟ چرا؟ تمامی رویدادها و رخداد ها... | این رسانه سعی دارد: امانتداری صدیق، مستقل و بی‌طرف،منتقدی منصف، بصیر و بی‌غرض، پرسشگری جریان‌ساز با مهارت سوال پرسیدن باشد.

مهمترین اخبار

داوطلب انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌گوید: نمی‌خواهم کام کسی را تلخ کنم اما قطعاً اگر در این کشور فردی مانند علی مطهری در ۶۰ نفر اول منتخبین تهران نباشد، جای سوال و نگرانی دارد.
یک انتخابات پرشور دیگر هم در کارنامه جمهوری اسلامی ایران ثبت و ضبط شد. پیروز این میدان، مردم ایران و جمهوری اسلامی ایران بود و دشمنان ملت ایران نیز بازنده‌های اصلی آن بودند. انتخابات 1402 یک‌بار دیگر سیلی محکمی بر گوش دشمن نواخت.
رژیم صهیونیستی، طی ده‌ها سال با مظلوم نمایی چنین وانمود کرده بود که به عنوان تنها دولت دموکراتیک در خاورمیانه مورد تهدید "عرب‌های وحشی و گروهک‌های تروریستی" قرار دارد و در حال دفاع مشروع از خود است، ناگهان جوامع غربی چهره واقعی و ضد انسانی این رژیم را مشاهده کردند و رشته‌های چند ده ساله محافل صهیونیستی پنبه شد.
هدف انتخابات این نیست که یک یا چند نفر محدود بروند مجلس که برای مردم فریاد بزنند. یک صدا از ۳۰۰ صدا. هدف این است که اکثریت نمایندگان را همسو با خواست اکثریت کنند. در حالی که قریب به اتفاق چنین نامزدهایی ردصلاحیت می‌شوند و هیچ دلیلی نیست که مهر تایید بر سلب چنین حقی از مردم بزنند.
در روز‌های اخیر یک فایل صوتی از شورای رهبری گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله درز پیدا کرده که دبیرکل کومله و سایر اعضای شورا درباره انتخابات دوازدهمین دوره مجلس با شفافیت هرچه تمام صحبت می‌کنند و پرده از هدف اپوزیسیون ایرانی در مخالفت با مشارکت مردم ایران در انتخابات برمی‌دارند.
سهم فهرست ها از ۱۶۵کرسی مشخص شده را ببینید

مجلس ۱۱ و نیم / بازندگان بزرگ یا بزرگان بازنده!

علاوه‌بر حذف احتمالی علی مطهری، محمدباقر نوبخت دیگر نامزد شاخص مورد حمایت اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌ها نتوانست از حوزه انتخابیه رشت، پیروز انتخابات شود. بااین‌حال مهرداد لاهوتی دیگر نامزد مورد حمایت اصلاح‌طلبان از حوزه انتخابیه لنگرود توانست پیروز انتخابات شود.
برکناری ستاره اسبق تیم فوتبال استقلال از هدایت اتحاد الکلباء امارات، شایعاتی را درباره مذاکره مدیریت باشگاه استقلال با وی مطرح کرد؛ شایعاتی که البته صحت ندارد و آبی‌ها با سرمربی فعلی خود ادامه خواهند داد.