آرشیو

پرسون پیگیر چطور؟ چگونه؟ چرا؟ تمامی رویدادها و رخداد ها... | این رسانه سعی دارد: امانتداری صدیق، مستقل و بی‌طرف،منتقدی منصف، بصیر و بی‌غرض، پرسشگری جریان‌ساز با مهارت سوال پرسیدن باشد.

مهمترین اخبار

در گزارش پیش روی تان تمایل بعضی دخترها به انتخاب شوهری با اختلاف سنی زیاد ریشه‌یابی می گنیم.
من فاطمه طایی خبرنگاری که از مشکلات جسمی متعددی رنج میبرم میخواهم به نمایندگی معلولین شهر و کشورم امکانات شهروندی خود و دیگر معلولان را به رشته تحریر در آورم. تصمیم گرفتم در لابه لای نوشته هایم مشکلات معلولین را بیشتر رصد کنم و اجازه ندهم معلولین فقط در یک روز زینت‌بخش کارنامه بعضی از مدیران در رزومه فعالیت هایشان باشند
سمیعی برای اینکه مانع از ورود دلالان فوتبال به پروسه جذب بازیکن شود مذاکره با بازیکنان را مستقیم دنبال می‌کند.
والیبال المپیک توکیو 2020:

صعود برزیل به نیمه نهایی

تیم ملی والیبال برزیل با پیروزی مقتدرانه برابر ژاپن راهی نیمه نهایی شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان:

اصحاب رسانه و خبرنگاران لرستانی واکسینه می شوند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: در آستانه روز خبرنگار، با همکاری این اداره کل، خانه مطبوعات، رسانه ها، دانشگاه علوم پزشکی استان، اصحاب رسانه و خبرنگاران لرستانی واکسینه می شوند.
استاد اقتصاد دانشگاه پیام نور گیلان گفت: قرار گرفتن ایران در جایگاه هفتم پرریسک‌ترین کشورهای جهان ضربه جدی به اعتماد جهانی نسبت به کشور و متعاقب آن، سرمایه گذاری و برقراری روابط اقتصادی با تهران وارد می کند، بر این اساس این انتظار معقول از دولت سیزدهم وجود دارد که با پیوستن به FATF مقدمات رشد اقتصادی کشور را فراهم نماید.
«آرام می‌گیریم»، «مرضیه»، «زمین گرم» و «معصومیت ازدست‌رفته» سریال‌های محرمی شبکه آی‌فیلم هستند.