آرشیو

پرسون رسانه ای سراسری و مستقل و پایگاهی بین رسانه ای در پوشش تمامی رویدادهاست. | ماهیت و ویژگی رسانه جریان ساز پرسون صرفا اطلاع رسانی و پرسش است.

مهمترین اخبار

سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی از نفوذ سامانه پرفشار و کاهش دما تا ۱۰ درجه سانتیگراد طی دو روز اول بهمن ماه خبر داد.
سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: محاصره و حملات نظامی راه حل بحران یمن نیست و اینگونه اقدامات به افزایش دامنه تنش در منطقه می انجامد.
یک کارشناس اقتصادی مطرح کرد: کلا این قانونمندی حاکم است که توسعه و پیشرفت همیشه از داخل یک کشور شروع می شود پس اشتباه بزرگی است اگر امید و انتظارات پیشرفت اقتصادی ایران را به کمک ها و سرمایه گذاریهای خارجی و به خصوص به کشور چین اتکا کنیم.
سخنگوی سپاه از دستور سرلشکر حسین سلامی به فرماندهان نیروی زمینی، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و سپاه‌های استانی برای افزایش و تداوم خدمات و امدادرسانی به مردم گرفتار در سیل و برف در مناطق مختلف کشور خبر داد.
در این مطلب از چندین مجله معتبر پزشکی از سرتاسر دنیا کمک گرفته‌ایم تا دمنوش‌هایی که به تقویت مو کمک می‌کنند را به شما معرفی کنیم.
مایه حیات است و فواید بسیاری برای بدن دارد اما ممکن است گاهی در ایجاد مشکلات جسمی و بیماری ها نقش داشته باشد به خصوص اگر در مورد اینکه آب گرم یا سرد بنوشیم نکات مهم را ندانید.
از سوی روابط عمومی مجلس اعلام شد

تکذیب نقل قول جعلی منتسب به قالیباف

در پی انتشار نقل قولی مجعول به نقل از رئیس مجلس درباره استیضاح وزرای دولت، روابط عمومی مجلس شورای اسلامی این خبر منتشر شده در برخی کانال‌های خبری را تکذیب کرد.
دهمین برنامه ملاقات مردمی در مساجد:

منطقه 12 پیشرو در تشکیل مجمع محلات

شهردار منطقه 12 در دهمین برنامه ملاقات مردمی در مساجد این منطقه از تشکیل مجمع محلات در محلات 14گانه منطقه 12 خبر داد.
رییس پلیس راهور درباره کیفیت خودروهای تولید داخل و واکنش‌های مطرح شده به اظهارات وی در مورد بازنشدن ایربگ خودروها نیز گفت:‌ توصیه من به خودروسازان، انجمن خودروسازان و ... این است که به جای فرافکنی و انحراف افکار عمومی به دنبال اصلاح کیفیت خودروها باشند، این‌طور نباشد که قیمت خودروی خارجی را از مردم دریافت کنند اما خودروی ناایمن و غیر استاندارد دست مردم بدهند.