مهمترین اخبار

با توجه به مصوبه شورای عالی بورس انجام شد؛

تصویب دامنه متقارن ۵± در هیات مدیره سازمان بورس

با توجه به مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر افزایش تدریجی و پیرو مطالعات صورت گرفته؛ هیات مدیره سازمان بورس؛ متقارن سازی دامنه در همین مقطع و سپس افزایش تدریجی دامنه به صورت متقارن را مصوب کرد.
پاسی از شب گذشته است و مردم برای نوشتن مطالبات خود از رئیس دستگاه قضا روبروی استانداری همدان حضور دارند.🔸امید به اثربخش بودن این مطالبات، باعث شده است حتی تاریکی هوا هم مانعی برای نوشتن درد و دل های مردم نباشد.
مراقبت باشید در نظافت قرنیز با رطوبت زیاد باعث پوسیدگی یا تخریب روکش آن نشوید. نظافت دوره‌‍ای قرنیز‌ها کار ساده‌تری است نسبت به نظافت بعد از یک مدت طولانی. شما باید این جزو کوچک دکوراسیون خود را همیشه تمیز و سالم نگه دارید، زیرا جزئیاتی این چنین همان‌قدر که ممکن است دور از چشم بمانند، به چشم هم می‎‌آیند.
محققان بین الملل در پژوهش کاربردی جدیدی نشان داده اند که استفاده از یک جعبه ساده تمیزکننده هوا که از فن های معمولی بهره می برد، می تواند به شکل قابل توجهی انتقال ویروس در هوا را کاهش دهد.
قالیباف اظهار داشته که دیگر نامزد‌ها هم حتی اگر خود را اصلح می‌دانند، باید از رقابت کناره گیری کنند و همه به رئیسی کمک کنیم تا جریان انقلاب با یک نامزد واحد وارد رقابت با جریان رقیب شود.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری خبر داد؛

تحقق نهضت آسفالت در اراک طی دو ماه گذشته

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پرسون در اراک، از تحقق نهضت آسفالت در این شهر طی دو ماه گذشته خبر داد.