آرشیو

پرسون پیگیر چطور؟ چگونه؟ چرا؟ تمامی رویدادها و رخداد ها... | این رسانه سعی دارد: امانتداری صدیق، مستقل و بی‌طرف،منتقدی منصف، بصیر و بی‌غرض، پرسشگری جریان‌ساز با مهارت سوال پرسیدن باشد.

مهمترین اخبار

انتشار فیلم برخورد خشن مأمور خودسر پلیس با یک خانم در فضای مجازی واکنش‌های زیادی برانگیخت. ناجا هم فورا موضع‌گیری بهنگامی اتخاذ کرد و از مجازات خاطیان خبر داد.
رئیس جمهور در دیدار رئیس جدید رسانه ملی؛

صدا و سیما باید پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باشد

رئیس جمهور با اشاره به نقش مهم صدا و سیما به عنوان رسانه ملی در تبیین مسائل و مشکلات مردم و بیان دیدگاه‌های مسئولان کشور، گفت: صدا و سیما باید پل ارتباطی بین دولت و دیگر مسئولان کشور با مردم باشد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: ۱۶پروژه را در هفته تربیت بدنی با حضور وزیر ورزش به بهره برداری خواهیم رساند که اکثرا با مشارکت مردم، خیرین، دهیاران، بخشداران و فرمانداران عملیاتی شده است.
رئیس جمهور با تاکیدبر اینکه عادی‌انگاری می‌تواند تبعات خطرناکی داشته باشد گفت: از مردم تقاضا می‌کنم در کنار واکسیناسیون، شیوه‌نامه‌های بهداشتی را هم با دقت رعایت کنند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌غربی:

حمایت کامل وزارت کشور از شهرهای کمتر توسعه‌یافته

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌غربی با اشاره به این‌که شهرهای کمتر توسعه یافته و نوپا در جهت رفاه و حال شهروندان مورد حمایت کامل وزارت کشور قرار می گیرد، اظهار داشت: اولویت اصلی نظام محرومیت زدایی و حمایت از مناطق محروم بوده و در سطح شهرستان مهاباد نیز این مهم مورد توجه قرار گرفته است.
طالبان با ادعای تحقق امنیت در افغانستان، قدرت را در این کشور به دست گرفته ولی در 47 روز گذشته، یعنی از 30 اوت (8 شهریور) که نیروهای آمریکایی کاملا از افغانستان خارج شدند، تا به حال دو بار مراسم نماز جمعۀ شیعیان به خاک و خون کشیده شده. و این کار به دست نیروهایی انجام شده که حامی طالبان در مبارزه علیه دولت قبلی افغانستان بودند.
در سفر ریاست جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان فارس به انجام رسید؛

بازدید از طرح های تأمین مالی شده از سوی بانک صنعت و معدن

حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی و سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت به اتفاق هیأت همراه در سفر به استان فارس از تعدادی واحد صنعتی که از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است، بازدید نمودند.
هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شهرداری تهران با حکم علیرضا زاکانی منصوب شدند.

دورۀ چهارم کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانشی (KM4D) با رویکرد سرآمدی سرمایه انسانی فناور با اهدافی چون ارائه مطالعات و پژوهش‌های نوین در حوزه مدیریت دانشی، تبادل نظر پیرامون فناوری‌های نوین و آثار آن در مدیریت دانشی سازمان‌ها و ارائه تجارب برتر ملی و بین‌المللی در حوزه به‌کارگیری مبانی علمی مدیریت دانشی با حضور شرکت‌کنندگان به‌صورت حضوری و مجازیدر تاریخ 20مهر1400 توسط انجمن مدیریت ایران و همکاری دانشگاه خاتم برگزار شد.