سیستان و بلوچستان

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: خدمات‌رسانی سپاه در مناطق محروم سیستان و بلوچستان گسترده بود و در هفته‌های اخیر یک بیمارستان سیار تخصصی در منطقه مستقر کردیم که خدمات رایگان تخصصی متعددی به مردم محروم ارائه کرد و همچنین با توجه به پراکندگی روستا‌ها در شهرستان هیرمند تیم‌های پزشکی متخصص به روستا‌ها اعزام کردیم.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

کشف بیش از یک تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری پلیس با اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر در محور سراوان به خاش و کشف یک تن و ۲۴۶ کیلو مواد افیونی خبر داد.
مدیر آزمایشگاه مرجع سلامت و امور آزمایشگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام کرد: در برنامه مهارت‌آزمایی کووید 19 آزمایشگاه زاهدان و سراوان امتیاز کامل مهارت‌آزمایی را کسب کردند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان اعلام کرد: طرح کنترل و نظارت ناوگان مسافری همزمان با تعطیلات ۲۵ تا ۳۰ مرداد با همکاری پلیس راه و انجمن صنفی شرکت‌های مسافری تشدید خواهد شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: ۹۲۳ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک در عملیات تکاوران پلیس در مسیر ارتباطی جنوب به شمال این استان کشف شد و چهار قاچاقچی دستگیر شدند.
در پیک پنجم کرونا و شدت بالای همه‌گیری در استان سیستان‌و بلوچستان، شرکت بیمه کوثر در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، 100 دستگاه اکسیژن‌ساز را برای استفاده اقشار محروم و آسیب پذیر به هلال احمر این استان اهدا کرد.