البرز

نایب رئیس شورای شهر به همراه عمار ایزدیار رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکتها ضمن بازدید از مراحل ساخت و تکمیل کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز بر تسریع در آماده سازی زیر ساخت های خدماتی، استقرار گروه های خلاق و استارتاپ ها در این کارخانه، تاکید کرد.
رئیس کل دادگستری استان البرز:

بازگشت ۷۷۵ هکتار از اراضی ملی در البرز به دولت

رئیس کل دادگستری استان البرز از خلع ید از ۷۷۵ هکتار از اراضی ملی و موات در نظرآباد با ورود دستگاه قضایی خبر داد و گفت: ارزش تقریبی اراضی اعاده شده به بیت المال، مبلغ هفت هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال معادل ۷۷۵ میلیارد تومان برآورد و تعیین شده است.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان البرز اظهار داشت: کشاورزان این استان امسال بیش از ۱۷ هزار تن گندم با قیمت تضمینی تحویل مراکز خرید این استان داده اند.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر:

بلاتکلیفی مجموعه تئاترشهرکرج

رییس کمیسیون فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی و جوانان شورای اسلامی شهر کرج از بلاتکلیفی مجموعه تئاترشهرکرج خبر داد.
سرپرست شرکت گاز استان البرز از بهره بردای از طرح گازرسانی به چهار روستای شهرستان طالقان خبر داد.
سخنگوی ستاد کرونای استان البرز در پاسخ به اینکه آیا برنامه‌ای برای واکسیناسیون دانشجویان استان وجود دارد، گفت: هنوز فرصت تزریق واکسن به دانشجویان ایجاد نشده و اگر هم این برنامه عملی شود، دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اولویت هستند.
دبیر اول شورای اسلامی شهر کرج:

تبعیض سم مهلک در حوزه منابع انسانی است

دبیر اول شورای اسلامی شهر کرج گفت: تبعیض میان دریافتی حقوق کارگران شرکتی شهرداری کرج با سایر کارگران قابل قبول نیست.
مدیرکل میراث فرهنگی البرز گفت: برای احیای کاخ مروارید حداقل و به صورت خوشبینانه ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که تامین آن حتی از عهده بخش خصوصی نیز برنمی‌آید.