یکه‌تازی اسب قاتلین در جشنواره تئاتر فجر!

نمایش اسب‌ قاتلین در مراسم اختتامیه چهل و یکمین دوره جشنواره تئاتر فجر بسیار درخشید.
تصویر یکه‌تازی اسب قاتلین در جشنواره تئاتر فجر!

به گزارش پرسون،مراسم اختتامیه چهل و یکمین دوره جشنواره تئاتر فجر با یکه‌تازی و موفقیت نمایش اسب‌قاتلین به کارگردانی سید محمد هادی هاشم زاده از شیراز به کار خود پایان داد.

مراسم اختتامیه چهل و یکمین دوره جشنواره تئاتر فجر با معرفی برترین های این دوره با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامیو برتری هنرمندان شیرازی به کار خود پایان داد.

این مراسم با یکه‌تازی و موفقیت نمایش اسب‌قاتلین اثر کارگردان شیرازی و با کسب عناوین برتر در بخش صحنه‌ای طراحی چهره و گریم، طراحی و ترکیب صدا، گروه بازیگران، و رتبه اول کارگردانی و بهترین نمایش به مفهوم مطلق برگزار شد.

در بخش صحنه‌ای این جشنواره و طراحی چهره و گریم، از فاطمه فتحی زاده و همچنین در قسمت طراحی و ترکیب صدا نیز از علیرضا اصلاحی برای نمایش اسب قاتلین تقدیر شد.

از همه مهمتر اینکه؛ جایزه ویژه هیات داوران به گروه بازیگران نمایش اسب قاتلین تعلق گرفت و بهترین نمایش به مفهوم مطلق نیز اسب قاتلین به کارگردانی سید محمد هادی هاشم زاده، اعلام شد و رتبه اول کارگردانی نیز به سید محمد هادی هاشم زاده برای همین نمایش اهدا گردید و رتبه اول بازیگری زن به مریم دهقانی با تقدیر از محمد امین محمدی برای نمایش هاراگیری، صورت گرفت.

منبع:فارس

460801