ساعت فعالیت مدارس و ادارات گلستان تغییر کرد

ساعت فعالیت مدارس و ادارات گلستان طبق گفته استانداری گلستان از سه‌شنبه (چهارم بهمن) تا آخر همین هفته با تاخیر آغاز می‌شود.
تصویر ساعت فعالیت مدارس و ادارات گلستان تغییر کرد

به گزارش پرسون، براساس اعلام استانداری گلستان، از سه‌شنبه (چهارم بهمن) تا آخر همین هفته، فعالیت ادارات و مراکز آموزشی در استان گلستان با تاخیر آغاز می‌شود.

حاجی گلدی کر معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان اظهارداشت: در پی پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم سرمای هوا و با هدف حفظ پایداری جریان گاز در استان،آغاز با تاخیر فعالیت ادارات و مراکز آموزشی در گلستان از سه شنبه تا پایان هفته آغاز فعالیت همه نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرای استان به غیر از انتظامی، امدادی و خدمات رسان در روز‌های سه شنبه(چهارم بهمن)، چهارشنبه(پنجم بهمن) و پنجشنبه(ششم بهمن) از ساعت 9 صبح است.

وی افزود: همچنین تمام مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در استان در این دو روز، حضوری است و فعالیت آن‌ها از ساعت 8 و نیم صبح آغاز می‌شود.

امان محمد کمالی مدیرکل هواشناسی گلستان نیز از تداوم سرمای شبانه در این استان تا پایان هفته خبر داد و گفت: تا چهارشنبه، پوشش ابر در آسمان استان خواهیم داشت و احتمال بارش خفیف و پراکنده در برخی مناطق استان پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: در مناطق کوهستانی استان نیز ریزش خفیف و پراکنده برف دور از انتظار نیست.تا پایان هفته، سرمای شبانه ادامه خواهد داشت.

علی طالبی مدیرعامل شرکت گاز گلستان نیز با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم سرما گفت: ورودی و مصرف گاز در این استان همچنان تراز نیست. برای اینکه این هفته را هم بدون مشکل پشت سر بگذاریم، مدیریت مصرف گاز ضروری است.

منبع: روابط عمومی استانداری گلستان

458880