بن اعتباری خرید کتاب برای اهل قلم

همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) به مولفان، مترجمان، مصححان، محققان، ویراستاران و تصویرگران تخصیص پیدا کرد.

تصویر بن اعتباری خرید کتاب برای اهل قلم

به گزارش پرسون، به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، در راستای تکریم اهل قلم و به مناسبت فرارسیدن دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، خانه کتاب و ادبیات ایران با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پدیدآورندگان عضو سامانه اهل قلم از قبیل مولف، مترجم، مصحح، محقق و همچنین افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند از جمله ویراستار و تصویرگر، اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) در نظر گرفته است.

در این دوره از نمایشگاه مجازی کتاب تهران به هفت‌هزار و ۴۷۲ نفر از اهالی قلم مبالغی بین یک میلیون و پانصدهزار ریال تا چهار میلیون ریال اعتبار خرید کتاب اختصاص یافته است. اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) بر پایه اطلاعات ثبت‌شده در سامانه اهل قلم و آیین‌نامۀ اجرایی منتشرشده در آن سامانه (آیین‌نامه بن ۱۴۰۰) به اهالی قلم اختصاص پیدا کرده است.

همچنین پیامکی از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران به اهالی قلم واجد شرایط ارسال شده است که می‌توانند با اعتبار تخصیص‌یافته در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.

بن خرید کتاب در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به صورت اعتبار خرید به کد ملی افراد اختصاص یافته و این اعتبار فقط در زمان نمایشگاه (از سوم تا دهم بهمن ماه) در سامانه خرید کتاب به نشانی ketab.ir قابل استفاده است و بعد از پایان یافتن زمان نمایشگاه اعتبار نخواهد داشت. بنابراین بن کتاب به صورت صدور یا شارژ کارت بانکی نخواهد بود.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ماه آغاز شده و تا دهم بهمن‌ماه ١٤٠٠ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند

381331