رئیسی اجازه فرصت‌طلبی نداد

عصر جمعه دوم مهرماه ۱۴۰۰ سید ابراهیم رئیسی در نشست با فعالان استان ایلام درد دل‌های آنها را شنید و سپس برای پاسخ پشت تربیون رفت.
تصویر رئیسی اجازه فرصت‌طلبی نداد

به گزارش پرسون، حسن نجفی فعال حوزه رسانه نوشت: رئیسی در این جلسه دستور داد کارگروهی بین ایران و عراق برقرار شود تا مشکلات پیش روی صادر کنندگان را کاهش دهد زیرا مسئله گردشگری زیارتی برای ایلام بسیار حیاتی است. در اوسط سخنرانی رئیس جمهور، جوانی دستش را بالا برد که صحبت کند، رئیسی اجازه داد، فرد یاد شده در کمال ناباوری بجای طرح مشکلات استان با ادبیاتی خاص برخی مدیران را فاسد خواند که فورا با واکنش رئیس جمهور مواجه شد.

رئیس جمهور به این جوان که خود را عضو ستاد انتخاباتی ایشان معرفی کرد اجازه فرصت طلبی نداد و گفت: اهانت نکنید و سپس گفت وقت شما به اتمام رسیده است. امید است این رفتار اخلاق مدارانه و واقع گرایانه رئیسی در بین سایر مدیران هم نهادینه شود و برخی فعالان ستادها هم بجای توهین به مسئولان برای اثبات خود، داشته‌ها و توانایی خود را ارائه کنند.

برخورد رئیس جمهور نشان داد که اجازه سهم خواهی به برخی که با توهین به دیگران، القاء کنند که خودی هستند و با این شگرد پست و مقام و منصبی دست و پا کنند را نمی‌دهد.

توجه: مطلب مندرج صرفا دیدگاه نویسنده است و رسانه پرسون در قبال آن هیچ موضعی ندارد.

منبع: آرمان ملی

351849

مطالب مرتبط